Лазерне шліфування обличчя: суть, етапи процедури, показання та протипоказання

Лазерний пілінг — популярна косметологічна процедура, спрямована на ефективне видалення ороговілих частинок епітелію. Завдяки їй усуваються незначні вікові зміни, вирівнюється колір, стають менш помітними шрами. Сучасне обладнання дозволяє мінімізувати неприємні відчуття. Природна стимуляція вироблення колагену гарантує тривалий результат. Таку процедуру рекомендують робити тим жінкам, які незадоволені станом своєї шкіри.

wweqПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОГО ШЛУФУВАННЯ

Інноваційна технологія гарантує позитивний результат вже після першої процедури. Її переваги полягають в наступних факторах:

 

  • глибоке проникнення променів, які активізують синтез колагену;
  • висока точність;
  • відсутність хворобливих і неприємних відчуттів;
  • комплексність впливу на різні проблеми;
  • можливість суміщення з іншими апаратними та не апаратними технологіями.

Щоб скоротити ризик небажаних наслідків, перед проведенням лазерного шліфування лікар-косметолог клініки https://coolaser.clinic/ оцінює стан шкірних покривів і здоров’я в цілому. Робити щось без попередньої консультації категорично заборонено.

ПОКАЗАННЯ ТА ПРОТИПОКАЗАННЯ

Лазерне шліфування підходить для пацієнтів, які зіштовхнулися з першими симптомами старіння. До останніх відносяться мімічні зморшки, пігментація, втрата еластичності, тьмяність, нерівності. Основні показання до процедури — актинічний кератоз, розтяжки, шрами, в тому числі, після опіків, рубці, постакне.

Існують і протипоказання. Не рекомендується апаратна методика жінкам в період вагітності та грудного вигодовування. Не проводять процедуру тим, хто має загострення хронічних патологій соматичного походження, інфекційні захворювання, запалення шкіри обличчя, серйозну форму епілепсії, цукрового діабету. Не можна здійснювати шліфування, якщо спостерігається схильність до рубцювання або приймаються деякі лікарські препарати. Нехтувати протипоказаннями не варто, адже їх дає професійний косметолог.

ОСОБЛИВОСТІ ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ

Проводиться лазерне шліфування шкіри поетапно. Спочатку пацієнтові потрібно пройти консультацію з косметологом і повне обстеження, в тому числі, лабораторне. Ці заходи потрібні для виявлення або спростування фактів наявності протипоказань. До самої процедури якось по-особливому готуватися не потрібно.

Для вибору інтенсивності впливу лазерного променя і насадок, шкіра тестується на фототип. При відсутності протипоказань призначається дата і час наступного візиту в клініку. Перед використанням лазерного обладнання видаляється косметичні засоби, шкіра знежирюється. На ділянки, де є проблеми, наноситься знеболююча мазь або охолоджуючий гель.

Лазерне шліфування триває близько 30 хвилин. Обробці підлягають виключно проблемні зони, що досягається завдяки направленій дії лазерного променя. Після процедури шкіра обробляється спеціальними заспокійливими препаратами. Залежно від характеру проблем, можуть знадобитися одна або дві процедури. Між сеансами має пройти не менше 3-6 місяців, що визначається індивідуально. При проведенні лікарських маніпуляцій пацієнт не буде відчувати сильних болючих відчуттів. Можливі невеликі поколювання.

Ефект лазерного шліфування можна помітити відразу. Але повністю він проявляється через кілька тижнів. Протягом півроку шкірні покриви будуть продовжувати оновлюватися. Вони стають більш гладкими, зникають дрібні зморшки.

ПІСЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ

Кілька днів (не більше 10) після проведення процедури пацієнт буде відчувати деякі неприємні наслідки. Найбільш часто виникають лущення і почервоніння шкіри, невелика набряклість тканин, відчуття печіння. Це сигналізує про інтенсивний процес загоєння тканин.

Щоб зберегти очікуваний результат, уникнути ризику ускладнень, необхідно ретельно дотримуватися приписів лікаря. Не можна після процедури перебувати довго під прямими сонячними променями, відвідувати солярій. Доведеться на якийсь час відмовитися від лазень і саун. Все це потрібно для того, щоб максимально зберегти ефект від процедури.

У перші години забороняється контакт обробленої шкіри з водою. Щоб зменшити хворобливість, можна використовувати заспокійливі гелі. Їх призначає косметолог відповідно до типу шкіри та інших факторів. Уважно потрібно ставитися до подальшого догляду за обличчям. Він повинен включати в себе умивання без косметики, обробку хлоргексидином, тоніком, молочком та іншими засобами, рекомендованими косметологом.