Лазерне омолодження шкіри

Кожна представниця прекрасної статі мріє зберегти свою шкіру гладкою і свіжою якомога довше, але, на жаль, настає момент, коли на обличчі з’являються зморшки. Зовсім не потрібно миритися з цим. Існує багато способів, як повернути шкірі колишню привабливість і свіжість.

beauty concept skin aging. anti-aging procedures, rejuvenation, lifting, tightening of facial skin, restoration of youthful skin anti-wrinkle

beauty concept skin aging. anti-aging procedures, rejuvenation, lifting, tightening of facial skin, restoration of youthful skin anti-wrinkle

Поговоримо про те, що таке лазерне омолодження шкіри, яке представляє собою форму корекції змін шкіри обличчя. Процес омолодження передбачає розгладження шкіри, видалення зморшок, відновлення природного кольору і омолодження обличчя. Лазер впливає не тільки на шкірний покрив, але і на глибокі шари шкіри.

Завдяки процедурі омолодження в шкірі збільшується обсяг колагену і еластину, також зникають пігментні плями. Процес омолодження допомагає поліпшити овал обличчя.

Лазерне омолодження шкіри — це здатність сповільнити старіння шкіри обличчя. Ця процедура також застосовується в якості реабілітації після проведення пластичної операції, а також для поліпшення ефекту лазерної шліфовки.

Процедура омолодження може проводитися в будь-яку пору року, незалежно від погодних умов. Після проведення омолодження у жінок не виникає відчуття дискомфорту. Сама процедура виключає болісні відчуття. Єдина умова, на яку потрібно звернути увагу, це небажаність перебування під прямими променями сонця протягом тривалого часу. Відразу після проведення процедури можливі почервоніння шкіри обличчя, проте це проходить через 15-25 хвилин.

Відзначимо окремо фракційне лазерне омолодження. Цей вид омолодження сучасний, ефективний, і головне, безпечний. Процедура фракційного омолодження не впливає на поверхню шкірного покриву, тому ймовірність виникнення ускладнень зовсім невелика. Сам процес пов’язаний з глибоким стимулюючим впливом на шкіру з повним її оновленням. Після проведення омолодження ніяких ускладнень не спостерігається, період реабілітації проходить дуже швидко. В процесі фракційного омолодження видаляється деяка кількість старої шкіри, на місці якої формується новий здоровий шкірний покрив. Фракційне лазерне омолодження шкіри обличчя не тільки освіжає і розгладжує шкіру, але і усуває різні дефекти.

На закінчення хотілося б відзначити, що існує також ряд протипоказань до застосування лазерного омолодження обличчя. До них відносяться: злоякісні та доброякісні новоутворення в зоні проведення операції; наявність хронічних захворювань, таких як: цукровий діабет, порушення згортання крові, тромбоемболічні захворювання, системні захворювання сполучної тканини; вагітність; онкологічне захворювання; проведення хіміотерапії; наявність свіжої засмаги.