Лазерне гравірування: його особливості та переваги

Лазерне гравірування являє собою сучасний метод нанесення зображення на будь-яку поверхню. Не важливо, який виріб потрібно підписати, спеціальне обладнання впорається з цим завданням без особливих проблем. Робота відбувається за рахунок сфокусованого лазерного променя, тому можна розраховувати на абсолютно тонку і вкрай складну роботу. Таке гравірування в процесі виробництва відрізняється своєю характерною глибиною зображення. Майстри називають цю глибину рельєфом. Саме в цій особливості і полягає головна відмінність лазерного гравірування від лазерного маркування.

mdf119В яких галузях застосовується лазерне гравірування? Це питання має дуже багато відповідей, так як сама по собі така гравюра стала сьогодні дуже популярною і затребуваною. Жодна з великих компаній не відмовляється від можливості поставити свій логотип на продукцію, яку виготовляє. Тому можна сміливо говорити, що гравировка Запорожья застосовується і в створенні логотипів і для написання якихось написів, навіть для промальовування орнаменту або малюнків.

Переваг лазерної технології в порівнянні з усіма наявними техніками є досить багато для того, щоб переконатися у перевазі даного процесу і отриманого результату. У професіонала лазер може швидко виконувати високоточні штрихи. Це продуктивний, точний, а головне потужний інструмент.

І звичайно сучасне лазерне обладнання починає працювати в тандемі з комп’ютером. Сучасна людина отримує просто неймовірні вироби та унікальні гравірування:

 

  • Написи, нанесені лазером не стираються навіть після закінчення тривалого періоду.
  • Можна просто проводити маркування інструменту, нанесення точних шкал на прилади.
  • Повністю безконтактне нанесення, яке дозволяє уникнути механічної деформації.
  • Висока якість промальовування і читання тексту з високою контрастністю і роздільною здатністю.

Ця незначна частина переваг і це далеко не повний перелік високих показників лазерного гравірування.