Лазерна стоматологія

Будь-яка людина була у кабінеті у стоматолога. Хтось видаляв зуб, а хтось проходив лікування. Але всі однозначно можуть сказати, що при будь-якому вигляді стоматологічних послуг відчувається біль, і неважливо чи вона була до або після. Найчастіше пацієнти бояться йти до лікаря, поки не настане сильний біль. Сучасна стоматологія дійшла до того, що зуби тепер можна лікувати без болю.

laser

Чим займається лазерна стоматологія?
Лазерна стоматологія передбачає лечение зубов без будь-яких больових відчуттів, уколів і крові. Все робиться акуратно і м’яко за допомогою невеликого промінчика світла. Що найцікавіше, ефект від даного лікування досягається миттєво.

Переваги лазерної стоматології
Даний метод прийшов до нас не так давно, але ми вже встигли звикнути до лазерної косметології та хірургії. А тепер з’явилася стоматологія нового покоління.

Ця галузь володіє великими перевагами перед бормашиною:

 

  • не травмуються ясна;
  • все відбувається без знеболюючих засобів;
  • ви не відчуєте ніякого болю;
  • лазер може впливати на будь-який вид тканини, навіть найглибший, без надрізів;
  • цим методом проводять абсолютно будь-яку процедуру: відбілювання, лікування, профілактику карієсу, очищення кишень, видалення зубів;
  • можна назавжди позбутися від сильної чутливості зубів.

Апарат для проведення лазерних стоматологічних послуг коштує дуже дорого, тому ще не всі клініки прийшли до даного методу лікування. Лікарі, які користуються лазером, використовує його в якості допоміжних процедур.

Люди самі ще не прийшли до даного способу, так як мало про нього знають. Але половина з них вже користується такою процедурою, як відбілювання зубів лазером. Проводиться вона за допомогою спеціального гелю, що володіє відбілюючим ефектом. При направленні лазерного пучка світла на зуби, обмазані засобом, починається процес відбілювання. На кожен зуб йде не більше хвилини. Через п’ятнадцять-двадцять хвилин гель знімають. Маніпуляції проводяться без хворобливих відчуттів за короткий проміжок часу. Завдяки даному виду відбілювання можна освітлити зуби до шести тонів.

Чи займе лазерне лікування лідируюче місце в стоматології? Звичайно, що так! На сьогоднішній день даний метод лікування має дуже багато переваг перед бормашинками.