Лазерна шліфовка шкіри обличчя

Дуже багатьом жінкам і дівчатам знайомі проблеми рубців після акне, пігментних плям, нездоровий колір обличчя, а також поява зморшок. Питання, пов’язані з позбавленням від цих неприємних супутників часу, хвилювали людей дуже давно, і ось сьогодні, в наше століття розвинених технологій, багато проблем можна досить просто вирішити!

images (1)Одним із сучасних методів боротьби з небажаними видозмінами шкіри є лазерне шліфування шкіри обличчя. За своєю суттю це — глибокий пілінг шкіри. Дана косметологічна процедура дозволяє не тільки боротися з наслідками вугрів, але і сприяє значному омолодженню шкіри, поліпшенню кольору обличчя, допомагає боротися з дрібними зморшками. Причому ефект буде помітний вже після першого сеансу, але, як правило, рекомендується провести від 1 до 3 сеансів. За часом процедура займає від кількох хвилин до години, все залежить від розміру уражених ділянок. Після закінчення маніпуляцій найчастіше виникає набряк, місцеве почервоніння шкіри, що досить швидко проходить. Лазерна шліфовка проводиться із застосуванням місцевої анестезії, а в окремих випадках — при великих ділянках для обробки — під загальним наркозом.

Лазерна шліфовка шкіри обличчя відноситься до нехірургічних процедур, у чому і є її значна перевага. Процедура полягає в м’якому впливі спеціального лазерного променя на верхні шари шкіри. На ділянці шкіри, на який здійснюється вплив, відбувається швидке і сильне нагрівання. При цьому руйнуються сполучні тканини, і відбувається випаровування пошкоджених клітин. Внаслідок контрольованого видалення, клітини починають активно відновлюватися з утворенням нової, молодої шкіри.

На сьогоднішній день використовуються два типи лазера: вуглекислотний і ербієвий. Вибір виду лазера залежить від ступеня дефекту, часто лазери поєднуються. Так, при наявності рубців після вугрів використовується кілька видів лазера, що мають різну довжину хвилі і силу впливу.

Лазерна шліфовка обличчя вуглекислотним лазером більш результативна при наявності глибоких зморшок і рубців, ніж ербієвим лазером. Однак перший вид лазера вимагає більш тривалого відновного періоду (близько 10 — 14 днів).