Лазерна шліфовка розтяжок

Розтяжки, як правило, з’являються в результаті зміни гормонального фону людини. Часто це відбувається під час вагітності або при різкому схудненні, так само це може спостерігатися під час статевого дозрівання. Відбувається це тому, що шкіра не справляється виробляти еластан і колаген, через їхню нестачу вона стає менш еластична, в результаті з’являються неприємні лілового кольору рубці. Згодом вони набувають рожевого або білеого забарвлення. Лазерна шліфовка розтяжок, це один з методів зробити їх менш помітними, тому як повністю позбутися від розтяжок можна тільки за допомогою пластичного хірурга.

lazernoe-udalenie-rastjazhek-rezultat-posle-2-seansovІ як би в рекламах не хвалили засоби від розтяжок, не варто наївно вважати, що ці чудодійні креми допоможуть. Розтяжки,  що б було більш зрозуміло, це розриви внутрішніх шарів шкіри.

Лазерна шліфовка розтяжок полягає в наступному: під впливом лазера, відбувається випаровування клітин, які заповнюють розтяжки. Місце цих клітин займають колагенові волокна. Саме ці клітини створюють новий еластичний каркас шкіри. Під впливом тепла поліпшується кровообіг, за рахунок цього відбувається стимулювання непошкоджених, сусідніх клітин, які витісняють клітини розтяжок, а на їхньому місці з’являються оновлені клітини шкіри.

На даний час лазерне шліфування розтяжок, це найефективніший спосіб боротьби з цим косметичним дефектом. Звичайно ж, не варто забувати і про заняття спортом, тим самим ви підвищуєте еластичність шкіри.

В даний час для лазерної шліфовки застосовують два типи лазера, ербієвий і карбондіоксидний. Відрізняються вони лише силою впливу. Ербієвий впливає на клітини більш делікатно, а ось другий вид лазера застосовують при більш складних випадках, коли без максимального відновлення шкіри не обійтися.

Чим хороше лазерне шліфування розтяжок? Ну перш за все, варто сказати, що цей метод абсолютно безболісний і вже через тиждень, максимум десять днів можна побачити перші результати. А так само дуже приваблює ціна процедури, це відносно недорога процедура, тому вона завойовує все більшу популярність.

Так само варто сказати і про недоліки лазерної шліфовки:

Перше що потрібно знати, це те, що така процедура повинна виконуватися тільки фахівцем. Тому як неправильний розрахунок впливу лазера може призвести до інших дрібних неприємностей. Таких як ділянки з підвищеною пігментацією або можуть з’явитися нові дрібні розтяжки. Так само потрібно знати, що після проведення шліфування не варто піддавати місця шліфування впливу сонячних променів, відвідування солярію теж варто відкласти, тому що це загрожує появі гіперпігментації.

Під впливом лазера можуть загострюватися приховані інфекції, тому перед процедурою варто пройти повне обстеження.

Ну і наостанок, розтяжки, яким більше трьох років без хірургічного втручання прибрати неможливо, за допомогою лазера їх можна зробити менш помітними.