Лазерна епіляція: за і проти

Будь-яка жінка хоче бути якомога красивішою. Всі хочуть стати ідеальними. Жінка, в плані краси, готова піти на все, подолати масу перешкод на своєму шляху, піти практично на будь-які жертви.

1-3Головний критерій жіночої краси вважається оксамитова і гладка шкіра. За останні десятиліття жінки зрозуміли, що зрізання волосків неефективний метод боротьби з ними, так як волосяний покрив по всьому тілу, особливо після гоління, виростає дуже швидко. Депіляція — дешевий метод, але зовсім неефективний.

Для досягнення максимального ефекту потрібно видаляти волосся цілком, разом з цибулиною. Лазерная эпиляция на Осокорках легко справляється з таким завданням. Даний метод з’явився всього лише десять років тому, але за цей час вже значно удосконалився і набув популярності.

За ці 10 років розвитку технології з’явилися як «за», так і «проти» лазерної епіляції. Відгуки різношерсті, але в основному всі задоволені.

Переваги лазерної епіляції:

— економить гроші і час;

— безпека;

— не провокує алергічних реакцій;

— позбавляє від подразнень і вростання волосся в шкіру;

— практично не викликає хворобливих відчуттів;

— довгий ефект від процедури;

— висока ефективність.

Недоліки:

—  немає ефекту на пушковатому, сивому і світлому волоссі;

— несильне поколювання під час процедури;

— на ніжній шкірі залишається почервоніння, яке проходять протягом декількох годин;

— деякі жінки відчувають хворобливі відчуття.

Пройти курс лазерної епіляції, або кожен день боротися з небажаним волоссям — вибір за вами. Дана процедура, як і будь-яка інша косметична процедура, має протипоказання.

Запам’ятайте, процедура пройде ідеально тільки в разі, якщо:

1. Жінка точно дотримується всіх порад фахівця.

2. При проведенні процедури використовується найсучасніше і ефективне обладнання.

3. Процедуру проводить людина з відповідним медичною освітою.

Перед тим, як починати процедуру, спочатку поцікавтеся освітою майстра і документацією на обладнання. Якщо все в нормі, то боятися нічого.