Лазерна епіляція: що ми про неї знаємо?

Останнім часом лазерна епіляція є надзвичайно популярною процедурою, до якої вдаються багато людей, які хочуть позбутися від волосся, що росте не на голові. Втім, намагаючись виглядати молодо і красиво, багато хто забуває про головне питання: чого більше приносить лазерна епіляція — шкоди чи користі? Перед тим як вибрати цю процедуру слід спочатку ознайомитися з її головними особливостями.

Лазерная эпиляцияОднією з головних переваг подібної процедури є збереження тривалого ефекту. Після видалення небажаних волосків можна не турбуватися про їх видалення протягом тривалого періоду часу. Цією перевагою заманюють практично всі салони краси, і це дійсно правда. В процесі застосування лазерних променів відбувається активне руйнування цибулини волосся. Важливо знати, що за один сеанс не вийде видалити всі волоски на оброблюваній ділянці.

До речі, на сайті http://laserone.com.ua/laser_hair_removal/ ви можете замовити проведення лазерної епіляції за вигідними цінами!

Щоб досягти очікуваного ефекту, потрібно буде відвідати не менше 6-ти подібних сеансів. При цьому з кожним разом волосків буде все менше, а нові будуть відростати більш повільно. Але є і певні мінуси. До них можна віднести дорожнечу подібних процедур. Далеко не кожна сучасна жінка може дозволити собі лазерну епіляцію. Не можна також забувати про болючі відчуття, які доведеться відчути в процесі лазерної епіляції.

Звичайно, сьогодні більшість апаратів для цих цілей оснащуються спеціальним охолоджувальним обладнанням, тому хворобливі відчуття стають менш інтенсивними. Після процедури залишається почервоніння, але відсутній реабілітаційний період. Таким чином, почекавши пару годин, поки зійде почервоніння, жінка може повернутися до свого звичного життя. Втім, люди з ніжною шкірою повинні з обережністю погоджуватися на лазерну епіляцію, оскільки у них сильніше можуть проявлятися опіки і почервоніння. Також лазерна епіляція протипоказана при різноманітних дерматитах, всіх різновидах екземи та псоріазу. Не рекомендується проводити процедуру і при запаленнях в організмі, в період вагітності.