Лазерна епіляція: основні переваги

Безумовно, кожна дівчина мріє мати гладку шкіру і зберегти такий ефект надовго.

3353fe091969391790434e5e04e45acdasdasdasd5a412524b38672.37759517-650x433-3353fe091969391790434e5e04e45acdСпособів зробити це багато: народні засоби, сучасні аналоги, бритви, епілятори та інше. Але гарантувати повну відсутність волосся може тільки лазерна епіляція. З кожним днем все більше дівчат віддають перевагу саме цій процедурі. Чому так відбувається, розповість ця публікація. До речі, якщо вас цікавить лазерна епіляція, то более детально здесь ви можете почитати про дану процедуру.

Чи боляче це?

Це питання цікавить усіх, хто вперше стикається з процедурою. Епіляція лазером не зовсім безболісна процедура. Лазер випалює волосся і не дає йому відновитися знову. Несильний біль буде відчуватися на чутливих ділянках шкіри. Наприклад, при бажанні зробити глибоке бікіні краще скористатися знеболюючим кремом за годину до процедури. Якщо больовий поріг у вас не низький, то біль цілком можливо буде відчуватися як неприємне поколювання. Процедура триватиме недовго, тому можна буде потерпіти. Подразнення після процедури не виявляються. Головне довіряти тільки сертифікованим студіям.

Якими перевагами володіє лазерна епіляція?

 

  • Якщо порівнювати з такими процедурами як ваксінг, шугарінг, то  після них можна зіткнутися з врослими волосками, гнійниками, шрамами, чого не буде після проведення лазерної епіляції професіоналами.
  • Небажані волоски не будуть турбувати протягом трьох або навіть п’яти років.
  • Сучасні лазерні технології дозволяють звести до мінімуму дискомфорт і неприємні відчуття після процедури.
  • Ви отримаєте однаково хороший результат на всіх оброблюваних зонах.

Природно все залежить від індивідуальних особливостей організму, гормонального фону, тому тривалість відсутності волосків може бути довшою або коротшою, ніж зазначений вище термін. Інші поширені методи гарантують результат на тижні, а то і дні. Лазерна епіляція дає результат на роки і підходить для самої ніжної та чутливої шкіри.