Лайфхаки для макіяжу очей

Навіть самий складний макіяж очей можна легко виконати і без косметичних новинок на зразок бази або супер туші. Для цього необхідно знати кілька лайфхаків, якими користуються професіонали.

 

2754488_origНеймовірний об’єм

 
Багато дівчат напевно не раз помічали, що вії виходять пишними тільки в одній ситуації, коли на них нанесено дуже багато шарів туші. Знаючи один лайфхак можна і вії красивими залишити і отримати потрібний об’єм. Для цього необхідно перед початком макіяжу опустити в окріп флакончик з тушшю, максимум на 10 хвилин. Після цього нею можна сміливо користуватися і створювати будь-які образи.

Олівець як база

 
Як правило, тіні триматися набагато довше, якщо вони нанесені на базу. Але ось що робити, якщо її немає? Допоможе звичайний білий косметичний олівець, на крайній випадок може згодитися і будь-який інший колір в тон тіней. Олівець необхідно рівномірно розподілити на повіках, дати йому висохнути, а вже після наносити тіні. Лайфхак хороший тим, що тіні довго тримаються і зовсім не обсипаються.

Ідеальні стрілки

 
Як правило, не всі дівчата можуть з першого разу намалювати однакові і красиві стрілки. Не варто впадати у відчай, існує один лайфхак, який істотно заощадить час і допоможе домогтися потрібного результату. Необхідно приклеїти маленький шматочок скотчу до зовнішнього куточка під потрібним кутом. Далі можна малювати стрілку і не боятися, що хвостик не вийде рівним. Як тільки підводка повністю висохне можна знімати скотч, а те місце, де він був акуратно припудрити прозорою пудрою.

Грайливий завиток

 
Напевно кожна дівчина знає, що отримати красиво підкручені вії можна тільки завдяки щипцам для завивки. Тільки от, цей самий інструмент не завжди дає потрібний результат. Тому, потрібно взяти на озброєння один лайфхак, який допоможе з першого разу підкрутити вії на потрібний градус. Перед використанням щипців їх необхідно опустити в окріп на 10 секунд, а після негайно скористатися ними.

Швидка підводка

 
Не завжди в косметичці можна знайти підводку, але ось що робити, якщо красиві стрілочки ну просто необхідні? Виручить звичний чорний олівець, грифель якого потрібно потримати над полум’ям, наприклад, запальнички рівно 3 секунди. Після олівець повністю готовий до використання. Стрілки виходять яскравими, немов були намальовані гелевою підводкою.