Квітковий етикет і доставка квітів

Ті, хто думають, що букет можна, збираючись на побачення або в гості, купити перший-ліпший, глибоко помиляються. У квітів є своє значення і якщо неправильно підібрати букет представниці прекрасної статі, яка знає про квіти якщо не все, то багато що, можна потрапити в незручну ситуацію і образити людину, абсолютно про це не підозрюючи.
xp8o75

Якщо дотримуватися всіх нюансів, то квіти даруються з урахуванням віку і зовнішності.

Квіти для дівчат і жінок

Сьогодні, з послугою доставка квітів все стало набагато простіше, якщо чоловік не розбирається у всіх тонкощах цієї справи, вибравши вподобаний букет, можна розвіяти свої сумніви, порадившись з консультантом-флористом, задавши пару питань, вам допоможуть грамотно скласти букет і організувати його доставку в потрібний час і за потрібною адресою.

До речі, на сайті https://ff.ua/dostavka-cvetov-kharkov.html ви можете замовити швидку та перевірену доставку квітів просто зараз!

Кому, який букет дарувати?

Молодим дівчатам потрібно дарувати квіти світлих пастельних тонів, це підкреслює свіжість і молодість. Бутони повинні бути розкриті лише наполовину. А квіти яскравих соковитих відтінків, які розпустилися, дарувати прийнято дамам у віці.

А тепер про поєднання букета із зовнішністю. Тут все досить просто. Власницям світлого волосся підходять світлі тони квітів, наприклад, білі, кремові або світло-жовті. Брюнеткам навпаки потрібно дарувати квіти яскраві та великі.

Значення квітів

 

  • Червоні троянди висловлюють пристрасть і говорять про палкі почуття. Їх вибирають ті, хто хоче зізнатися в любові.
  • Рожеві троянди символізують ніжність почуттів.
  • Білі троянди символ скромності і чистоти.
  • Квіти кремового кольору говорять про елегантність.
  • Лілії підкреслять благородство.
  • Хризантеми — символ радості.
  • Фіалки говорять про відданість і дружбу.

 

Говорити про це можна ще довго, так як різновидів квітів дуже і дуже багато. Все запам’ятати неможливо, тому, варто звернутися за допомогою, при виборі квіткової композиції до фахівця цієї справи.

Як здивувати жінку?

Квіти теж можуть викликати здивування. Якщо, наприклад, подарувати дівчині незвичайні квіти, такі як ромашки, тюльпани, троянди або хризантеми, а, наприклад, орхідеї або стреліції. Ці екзотичні, до того ж рідкісні квіти напевно запам’ятаються їй надовго.

До букету можна додати листівку з теплими побажаннями та доповнити невеликим, але приємним подарунком. М’якою іграшкою або кошиком фруктів, це може бути і коробка цукерок.

Вручати квіти, потрібно тримаючи їх бутонами вгору в лівій руці, згідно з етикетом, права рука для вітання.

Якщо не виходить вручити квіти особисто, не турбуйтеся і замовте доставку, жінці буде приємно відчувати вашу увагу, нехай навіть на відстані.