Квести для дітей

Уявлення про рольові ігри є у всіх, так ось квест це і є рольова гра і в ній присутній сюжет. Який саме, це вже на розсуд самих дітей. Діти обожнюють подібні дійства, адже у кожної гри, яких безліч, є певний сюжет і сценарій. До того ж, квест має на увазі під собою мету, про яку дітям розповідають до початку гри, щоб всі ті, хто братиме участь у грі, мали уявлення і обмірковували, як будуть виходити з тієї ситуації, в якій опиняться. Їм належить поставити перед собою певне завдання і йти до мети. Стимулом буде приз, який отримає переможець

photo_2 (1)Ідеї квестів

Формат ігор може бути абсолютно різним. Діти обожнюють різні пригоди, і природно, бажають зануритися в них з головою, беручи безпосередню участь у всьому цьому. І квести в цьому випадку саме те, що потрібно. Всі дії відбувається в закритій кімнаті і команда, за умовами гри повинна якомога швидше виконати всі завдання.

До речі, на сайті http://quest.gepard.ua/kvest-komnata-dlya-detej/ ви можете дізнатися більше про цікаві та захоплюючі квести для дітей.

Бувають такі формати ігор:

 

  • квести під замком;
  • пастки;
  • ескейп-рум;
  • та інші.

Атмосфера в приміщенні така, що, здається, навіть в повітрі витає якась інтрига і все оповите таємницею, яка ховається за сімома замками. І щоб її розгадати, потрібно пройти через перешкоди і випробування.

Чи є користь від подібних ігор?

Однозначно так, поза всяким сумнівом. Квест — це гра командна. У захоплюючому процесі у дітей розвивається кмітливість, здатність міркувати логічно, продумуючи ходи на кілька кроків вперед.

Стараннями художників, звичайна, здавалося б, кімната, перетворюється в казку або іншу планету. Декорації та гра світла роблять свою справу, вся ця атмосфера просто зачаровує.

У пошуках нових відчуттів

Взявши участь в подібних іграх, діти неодмінно захочуть продовження. Нові враження і емоції потрібні не тільки дорослим, втомленим від повсякденності, а й дітям і квест, це відмінний спосіб отримати таку розрядку, заглянути у фантастичний світ, який раніше був доступний лише за телеекраном.

Це цікава ідея, яка подарує дітям по-справжньому незабутнє свято. Погуляти на вулиці і погратися у звичні ігри вони завжди встигнуть, а тут щось зовсім нове і незвичайне під назвою квест. Треба сказати, ця гра затягує, і діти неодмінно захочуть зануритися в подібну атмосферу ще, причому не один раз.