Кухня в стилі прованс

Прованс асоціюється з теплим морем, м’яким сонцем, запахом мигдалю, кипарисів, меду і соняшників, казковими пейзажами і неповторними провансальськими винами. Жити в такому розкішному місці — мрія багатьох. Але не всім так щастить. Однак таке райське місце можна створити у себе на кухні. Цей стиль дуже вітається дітьми, поєднуючи в собі безліч яскравих і м’яких фарб і створюючи дитині веселий настрій. І навіть не варто для цього робити капітальний ремонт. Це можна робити поступово, привносячи все нові елементи цього затишного стилю. Найдивовижніше, що перевтілення вашої кухні не зажадає занадто великих витрат, так як багато чого можна зробити своїми руками. Головне, необхідно враховувати, що стиль прованс не сприймає використання темних і похмурих кольорів. Всі елементи оздоблення меблів та декору повинні бути виконані у світлих пастельних тонах.

До речі, на сторінці http://www.interstyle.in.ua/nasha-produktsiya/mebel-dlya-kukhni ви можете придбати якісні та красиві меблі для кухні за вигідною ціною.

40Меблі не повинні бути занадто химерними і громіздкими. Красиво виглядають дерев’яні стільці і стіл або плетені меблі. Всі шафки і полиці повинні бути відкритими. Їх можна оздобити вітражами або квітковими орнаментами. Всі елементи кухонного начиння з легкістю можуть перетворитися в чудові предмети декору. Якщо є можливість, то всі кухонні меблі краще пофарбувати у світлі тони. За допомогою сучасних матеріалів, можна створити ефект старовинних меблів, штучно зробивши тріщинки і потертості. При створенні якісного стилю не варто економити, а придбати меблі під замовлення у надійних виробників з репутацією і досвідом роботи в даній галузі.

Кращим оздобленням для стін послужить декоративна груба штукатурка, дерево, матеріал під камінь або звичайна цегла. Всі фактурні матеріали необхідно пофарбувати в білий колір. Стіни обов’язково необхідно прикрасити різноманітними декоративними елементами (тарілочками, олійними картинами або чорно-білими фотографіями).

Підлогу можна викласти світло-коричневою або теракотовою плиткою або дошками. Вікна в стилі прованс, як правило, дерев’яні та дуже великі. Але якщо немає можливості придбати дерев’яні, то можна використовувати пластикові вікна стилізовані під дерево. Вікна можна прикрасити легкими прозорими фіранками. Краще вибрати однотонні фіранки, з невимушеним квітковим малюнком або в дрібний горошок.

Стиль прованс передбачає наявність величезної кількості квітів. Це повинні бути живі рослини з соковитою і пишною зеленню. Всілякі ліани, пальми, фікуси, квітучі азалії та бегонії. І, звичайно ж, свіжі квіти в красивих вазах. Квіткову композицію доповнять статуетки, серветки, відсвічники та підставки для фруктів.