Кухня в стилі кантрі

При сучасному темпі і насиченості повсякденного життя, все частіше люди намагаються створити романтичний і спокійний дизайн свого житлового приміщення, щоб приходити додому і відпочивати від суєти. Стиль кантрі дозволяє створити неповторний легкий дизайн, який подарує своїм власникам незабутні проведені моменти на такій кухні. Для гармонійного і завершеного дизайну дуже важливо знати відмінні риси та особливості оформлення інтер’єру в стилі кантрі. Кухня повинна бути максимально натуральною і практичною. Стриманість і вишуканість ліній, природність відтінків, місткість і зручність — основні вимоги до приміщення в стилі кантрі.

kuhni-kantriПриміщення кухні слід оформляти в м’яких, пастельних тонах, які додадуть умиротворення інтер’єру. Матеріали для оздоблювальних робіт слід вибирати особливо ретельно, оскільки вони повинні бути натуральними, безпечними і міцними. Важливо, щоб стіни, підлога і стеля не псувалися від підвищеної вологи, високих температур або при попаданні на них бруду.

Між іншим, на сторінці http://ekaterinburg.alfamart24.ru/shop/category/modulnye-kuhonnye-garnitury-499 ви можете придбати модульні кухонні гарнітури чудової якості за низькими цінами.

Меблі краще використовувати дерев’яны, світлих відтінків. Важливо, щоб всі деталі гарнітури були компактними і місткими, щоб могли вміщати в себе додаткові полички і шафки для зберігання посуду, спецій, круп, кухонного текстилю. Фасади меблів можуть бути глянцевими, щоб візуально збільшувати простір.

Особливо важливо для стилю кантрі правильно підібрати аксесуари і деталі декору. Відмінно можуть підійти порцелянові вази або статуетки, декоративні світильники, оригінальні баночки для спецій, розписний посуд або вишиті серветки. Окрему увагу рекомендується приділити текстильним елементам дизайну. Штори, скатертина, прихватки, накидки на стільці повинні бути з натуральної тканини світлого відтінку з непомітним квітковим візерунком.

Велике значення для кухні в стилі кантрі має хороше освітлення. Кухонні побутові прилади повинні мати гармонійний вигляд, щоб не псувати дизайн. Якщо не вдалося підібрати відповідні елементи техніки, її краще заховати.

Створити оригінальний і красивий дизайн кухні в стилі кантрі нескладно, головне враховувати його особливості та характерні відмінності від інших стилістичних напрямків. Кантрі допоможе створити затишне і практичне приміщення, яке легко зможе порадувати будь-яку господиню.