Кухня на замовлення

Кухня — це не тільки місце для приготування їжі. Це приміщення з особливою атмосферою. Багато хто хоче зробити свою кухню затишною і в той же час функціональною, підбираючи красиві і зручні меблі. Але іноді буває дуже важко знайти відповідний кухонний гарнітур. Вихід з такої ситуації — замовити кухню за індивідуальним проектом.

fc-index-uglovyeДеяким людям вже доводилося купувати кухню. І звичайно, в спробі заощадити, виникає бажання придбати кухню на розпродажі. Але при такому підході слід враховувати ряд важливих моментів. По-перше, купуючи кухонний гарнітур на розпродажі ви не дізнаєтеся, як давно була виготовлена ця кухня, де і в яких умовах вона зберігалася. Можливо, довгий час вона зберігалася у вологому сирому приміщенні, або відчувала різкі перепади температури, через що в майбутньому структура меблів може зіпсуватися, навіть якщо зараз на ній нічого непомітно.

Вибираємо компанію для виготовлення кухні на замовлення

Різні компанії по виробництву меблів пропонують безліч варіантів кухонних гарнітурів, які виконуються за індивідуальним замовленням. На сайті  http://arsievich.com.ua/mebel-pod-zakaz/ ви зможете замовити меблі для кухні будь-яких кольорів і форм.

Приступаючи до вибору компанії для виготовлення кухні, спробуйте дізнатися у своїх знайомих, чи не замовляли вони кухонний гарнітур. Якщо недавно хтось із ваших знайомих робив собі кухню на замовлення і залишився задоволений результатом, обов’язково попросіть у них контакти компанії, в якій вони замовляли кухню.

Не оцінюйте виробника за цінами, які він пропонує. Хороші компанії з виробництва меблів цінують свою репутацію і не стануть робити меблі, використовуючи дешеві матеріали. Багато продавців кухонь йдуть на хитрощі і стверджують, що всі виробники використовують абсолютно однакові матеріали. Також менеджер швидше за все запропонує вам розрахувати вартість кухні прямо в салоні, називаючи при цьому свідомо меншу суму. А коли ви вже приймете рішення запросити майстра на заміри, то сума може бути іншою.

Ще один важливий нюанс — колірне рішення. Важливо вибрати колір кухонного гарнітура таким чином, щоб він поєднувався з вашим інтер’єром. Особливу увагу приділіть вибору кольору стільниці та фасадів. Також слід заздалегідь продумати систему зберігання. Обговоріть зі своєю сім’єю, що і де ви плануєте зберігати на кухні. Від цього буде залежати функціональність і зручність вашої майбутньої кухні.