Купуємо квартиру в новобудові правильно

На даний момент продаж квартир у споруджуваних будинках вкрай популярна. Великі будівельні компанії ретельно розробляють всі свої проекти, в результаті чого всі побудовані будинки мають високий рівень безпеки та комфорту. Вибір квартири в споруджуваних будинках є не такою вже простою справою, адже потрібно врахувати безліч нюансів, щоб не залишитися без квартири і грошей.

Потенційний покупець повинен вивчити інформацію про будівельному об’єкті, про дозвільної документації та місці забудови. На сайті https://vdoma.online/residential-complexes ви можете ознайомитися з пропозицією покупки квартири в новобудовах у Львові і вибрати підходящий варіант. Наприклад, комплекс новобудов ЖК HYGGE (ХЮГГЕ)  — відмінне місце для інвестиції.

Будинки розташовані в Сихівському районі Львова, по вулиці Пасічна, в 5 хвилинах від мальовничого Вінницького лісопарку. А таке вдале розташування — неподалік від лісопарку — подарує вам справжнє єднання з природою, якого так не вистачає жителям великих міст. Зверніть увагу, це по-справжньому гарна пропозиція!

Крім того, необхідно дізнатися про можливості введення споруджуваного будинку в експлуатацію. Відповіді на ці питання забудовники набагато швидше надають компанії з нерухомості, а не приватним особам, адже вони зацікавлені в тому, щоб масово продавати житло.

На що звернути увагу

Якщо вас цікавлять будинки, що будуються, а точніше покупка квартири в споруджуваному житловому комплексі, то насамперед необхідно дізнатися про якість новобудови, а також про рівень комфортності і цінах. Крім того, необхідно звернути увагу і на те, як облаштована прилегла територія, чи планується в подальшому будівництво автостоянки і дитячих майданчиків, а також озеленення подвір’я.

Вибираючи таку квартиру, слід дізнатися про існування гарантій дотримання термінів здачі житла в експлуатацію, а також про відшкодування шкоди власникам, які сплатили стовідсоткову вартість житла.

Важливим аспектом є інформація про використання в процесі будівництва передових технологій, а також про достатність напруги мережі для роботи електроприладів, якими активно користуватимуться мешканці.