Купуємо косметику правильно

Нинішній ринок товарів косметологічної та косметичної продукції переповнений великою кількістю різних засобів по догляду за шкірою від величезної кількості фірм-виробників. Багато жінок і дівчата в розгубленості від шокуючого вибору купують зовсім не те, що необхідно саме їх шкірі, витрачаючи величезні суми грошей, не досягаючи очікуваних результатів.

52b496be0ca7cДля того, щоб уникнути подібних проблем, при купівлі косметологічних засобів звертаємо увагу на склад, ціну та якість.

Склад косметологічних засобів

Якісна косметика обов’язково повинна складатися з натуральних органічних інгредієнтів. Синтетичні компоненти (стабілізатори, ароматизатори, барвники та інша «хімія») не засвоюються повністю, забруднюючи шкіру шлаками, що згодом може виразитися алергічними реакціями та передчасним старінням шкіри. Такі штучні компоненти, як наприклад, мінеральні олії, поліетиленгліколь або пропіленгліколь створюють на шкірі тонку плівку, яка перешкоджає проникненню повітря і виведенню токсинів. В результаті наповнена токсинами і відходами шкіра починає лущитися, червоніти і т. д.

До речі, вас може зацікавити каталог косметики Bioderma, в якому ви можете знайти засоби, які підійдуть саме для вашої шкіри!

Саме тому фахівці-косметологи настійно рекомендують використовувати косметику з виключно органічним складом.

Де купувати косметику?

В сучасному суспільстві абсолютно справедливо прийнято вважати, що, чим товар дорожчий, тим він якісніший. Але не кожна любителька дорогої продукції враховує те, що багато популярних косметологічних фірми реалізують свій товар через мережевий маркетинг. Ми пишаємося придбаними за величезні гроші засобами популярних косметичних компаній, і не розуміємо при цьому, що, перш, ніж дійти до покупця, у такому разі продукт проходить через десятки дистриб’юторів, збільшуючи свою вартість в десятки разів. А в результаті ми маємо дешевий низькоякісний засіб за вельми недешевою ціною.

Ось чому особливою популярністю стали користуватися інтернет-магазини, які є офіційними представниками і реалізують товар за цінами виробників, минаючи посередників.

Якість косметики

Якщо правильно підійти до вибору способу покупки косметики, є величезний шанс заплатити саме за якість, яка гарантує потрібний і очікуваний ефект.