Купуємо ідеальні балетки

Головна характеристика взуття — якість. Матеріал, що використовується для виробництва, повинен бути якомога якіснішим. Балетки — це взуття, яка носиться в основному, на босу ногу, так що ідеальним варіантом можна вважати балетки з м’якої шкіри, в них ноги будуть дихати та відчувати себе комфортно.

modnye_baletki_vesna_2016_3У той же час балетки із замінника шкіри мають якість на порядок нижчу, в них не так зручно ходити, нога постійно потіє, їй важко дихати. Так як балетки носяться в жарку пору року, то все популярнішим купувати їх з перфорацією, тобто з маленькими дірочками по всій площі виробу. Завдяки ним нога взагалі не потіє.

Друге, на що варто звернути увагу — це якість підошви. Якщо вона буде недостатньо гнучкою, то при ходьбі може просто тріснути всього лише через пару днів після покупки. Крім того, неякісна підошва значно обмежує рухливість стопи. Якщо на етикетці не написаний матеріал підошви, то запитайте у продавця з чого вона зроблена. Найкраще себе зарекомендував поліуретан, так як поєднуємо в собі міцність і гнучкість.

Всі говорять, що взуття на плоскій підошві найзручніше, але насправді це не так. Бажано, щоб був хоча б невеликий каблучок, він розвантажить хребет. Ця порада найбільш актуальний для тих жінок, які страждають плоскостопістю. Перед покупкою так само оглянете якість кріплення підошви до тканини. Бажано щоб взуття було прошитим, а не просто клеєним.

Всякі ремінці, бантики і квіти — це дуже мило. Дані декоративні деталі надають балеткам краси і грайливості, але в той же час, якщо деталь губиться в якомусь громадському місці, то знайти аналогічну практично нереально. Так що при покупці переконайтеся, що всі декоративні елементи закріплені належним чином. Якщо балетки хороші, але бантики погано приклеєні, то не варто відразу відмовлятися від покупки, адже вдома їх можна буде закріпити більш якісно.