Купівля ювелірних прикрас в інтернет-магазині: за чи проти?

Сьогодні практично кожен сучасний магазин має не тільки точки офлайн-продажів, але ще і сайт, на якому відбувається онлайн-торгівля, а також сторінки в соціальних мережах, на яких також можна придбати товар, який сподобався. Все більше користувачів віддають перевагу покупкам прямо з телефону — це швидко і зручно.

yuvelirka-v-interneteФахівці підкреслюють, що придбати дорогоцінні вироби через магазин прикрас в онлайн-форматі не так вже й просто. Завжди складно вгадати з розміром, є невпевненість в тому, що виріб виявиться якісним, або що він сподобається в житті так само сильно, як і на картинці. Але, як би там не було, переваг покупки в інтернеті все-таки досить багато.

Чому в інтернеті купувати набагато вигідніше?

Звичайно ж, перше, що спадає на думку при міркуванні на дану тему — це те, що не потрібно виходити з дому. Так, з персонального комп’ютера, ноутбука або телефону можна ювелирные изделия заказать онлайн з доставкою кур’єром прямо додому.

Такий варіант, до речі, відмінно підходить ще й для тих, хто живе в маленькому місті, де немає великих магазинів, де можна було б вибрати витончену прикрасу.

Крім того, серед переваг онлайн-покупок дорогоцінних прикрас можна назвати:

 

  • Можливість постійно відстежувати акційні пропозиції. На сайтах завжди безліч всіляких акцій, цікавих пропозицій і знижок. Якщо ж моніторити ціну на вподобану прикрасу не хочеться, можна завжди підписатися на розсилку новин.
  • Вартість в офлайн точках продажів завжди буде вищою. Можливо, відмінність буде і незначною, але все ж буде. Тут весь секрет у тому, що магазинам в торгових центрах доводиться платити за оренду приміщення, зарплату персоналу і нести безліч інших витрат, які включаються в ціну виробів в кінцевому рахунку.
  • В інтернет-магазинах новинки завжди презентуються швидше. До того ж, іноді можна навіть оформити попереднє замовлення і отримати бажаний аксесуар ще до того, як він надійде в продаж на полиці магазинів.
  • Повернення і обмін ювелірних прикрас передбачені законодавством України. Тобто, якщо раптом розмір був обраний неправильно або виріб не підійшов за іншими критеріями, його можна обміняти або повернути гроші.

До того ж, сьогодні на сайтах розміщується багато якісних фотографій виробів з різних ракурсів, що дає можливість розглядати прикраси в найдрібніших деталях.

Незважаючи на те, що здається, що в інтернет-магазині немає продавця і ніхто не зможе допомогти, це не так. Завжди на сучасних сайтах є номери телефонів, куди можна зателефонувати, щоб звернутися за допомогою або ж спливаюче віконце з оператором, який також з радістю прийде на допомогу. Отже, з великою ймовірністю користувач знайде найвигіднішу пропозицію, мінімальну вартість і підбере потрібний розмір.