Купівля шуби — складний вибір для кожної жінки

Шуба, виготовлена з натурального хутра, — недешеве задоволення. Саме тому до її вибору необхідно підійти з усією уважністю і відповідальністю. Крім того, носити ви її, напевно, будете не один сезон.

norkovie-shubi-24В першу чергу, слід визначитися з місцем покупки шуби. Буде це інтернет-магазин або ж салон шуб, вирішувати вам. Але пам’ятайте, що слід уникати сумнівних магазинів і ринків, де ви невпевнені в якості продукції, що продається. Всі пристойні магазини завжди дадуть гарантію на куплену шубу, і при виявленні будь-яких дефектів в цей термін ви зможете повернути свою покупку.

Наступний етап — адекватна оцінка свого способу життя. Це допоможе вам визначитися з фасоном майбутньої шуби. Наприклад, якщо ви ведете актиний спосіб життя і доводитися пересуватися тільки на громадському транспорті, то світла і довга шуба вам точно не підійде. Буде набагато практичніше купити шубу середньої довжини і темного відтінку.

Тепер варто особливу увагу приділити вибору хутра, з якого буде зроблена шубка. Враховуйте, що кожне хутро має свій термін носіння. З цієї причини вирішіть для себе, скільки ви плануєте проходити в новій шубі, і вже орієнтуючись на це, робіть вибір. Самий великий термін носіння у хутра видри, тому шубу з нього можна буде носити близько двадцяти сезонів. Шуба з хутра соболя також прослужить довго — близько дванадцяти сезонів, а ось норкова — десять.

Головне завдання шуби — зігрівати власницю цієї розкішної речі. За даним критерієм попереду всіх хутро лисиці, потім йде хутро мутона, соболя, песця, шиншили, нутрії, норки, каракулю. До найхолодніших відноситься хутро горностая і бабака.

Купуючи хутряний виріб на довгий час, найкраще віддавати перевагу класиці, оскільки ультрамодні моделі вже через рік-два будуть не до душі. А класика завжди залишається класикою.