Купити ігровий майданчик в інтернет-магазині чи зробити своїми руками?

Дитячий ігровий майданчик — це особливий комплекс або конструкція для дітей. У складі дитячих майданчиків можуть бути гойдалки, гірки, турніки, кільце або боксерська груша, а також численні додаткові конструкції і споруди.

Без названия (41)Детские уличные комплексы не завжди радують малюків – на них зазвичай багато дітвори і кататися доводиться по черзі, як відомо, дітям завжди не терпиться погойдатися на гойдалці від душі або з’їхати з гірки безліч разів поспіль. Особливо брак будь-яких розваг відчувається дітьми на дачі в період відпустки батьків або вихідних.

Ваша дитина буде дуже щасливою, якщо ви подаруєте їй власну дитячу площадку зі всілякими розвагами. Це може бути майданчик, зроблений вами самостійно або куплений.

Самостійне виготовлення майданчика

Якщо ви роздумуєте над створенням власного майданчика, то повинні врахувати безліч нюансів перед початком роботи і в процесі створення конструкції.

Плюси майданчики, який зроблений своїми руками:

 

 

  • Ви можете придумати свою комбінацію улюблених гойдалок та гірок для дитини. Тобто, це буде індивідуальне ігрове місце, підібране конкретно для ваших дітей.
  • Вікові і ростові параметри будуть визначені в точності пропорцій, тоді, як громадські орієнтуються на середньостатистичний вік граючих дітей.
  • Дизайн, а саме поєднання кольорів підбирається теж вами і вашою дитиною.

Мінуси:

 

 

  • Складання креслення і продумування найдрібніших деталей лягає на ваші плечі.
  • Всі матеріали і деталі необхідно купувати самому, після чого виміряти і вирізати потрібні елементи. Але і це ще не все, дерев’яні або металеві заготовки потребують доопрацювання.

З вище зазначеного випливає, що створення дитячого майданчика це дуже трудомістка робота.

У свою чергу, готові дитячі майданчики, придбані в інтернет-магазині – це якісні дитячі містечка, в яких все враховано до самих дрібниць. Всі деталі, гойдалки та гірки ретельно перевірені на безпеку і мають таку будову, що більшою мірою захищає малюка від падінь і ударів. Такі дитячі майданчики мають чудовий дизайн і величезну різноманітність приємних доповнень.

Можна зробити висновок, що майданчик своїми руками це добре, але таке мистецтво притаманне лише істинним майстрам. Краще убезпечити дитину, полегшити свою працю і істотно заощадити, придбавши чудовий майданчик для дітей в інтернет-магазині.