Купальники Etna: найкраще з Польщі в магазині «КолгоТочка»

Торгова марка Etna — провідний польський виробник купальників, продукція якого має попит в Німеччині, Чехії, Словаччині, Італії. В чому секрет? Виробник орієнтується на потреби широкого кола жінок.

купальники 2018

1. Розумна ціна

Купальники Etna може купити кожна пані та панянка. Так, це не китайський непотріб, тож дві копійки він не коштуватиме. Але й витрачати три зарплатні на половину купальника теж не доведеться.

Аби зробити ціну купальників Etna ще доступнішою українкам, інтернет-магазин “КолгоТочка” налагодив пряме постачання зі складів виробника в Польщі. Це дозволило встановити мінімальні ціни як на опт, так і на роздрібну торгівлю.

купальники 2018

2. Якість — без жодних нарікань

Etna свої купальники шиє з італійських тканин, що розроблені задля використання в воді, у тому числі солоній. Склад — 80% еластану і 20% лайкри. Результат:

  • висока зносостійкість — навіть після інтенсивного використання впродовж декількох сезонів купальники Etna виглядають пристойно;
  • швидке висихання — як після прання, так і на тілі після купання;
  • не линяють — якщо подобаються контрасти і яскраві насичені кольори, обирайте відповідні купальники Etna без вагань, вони залишаться яскравими.

Виробництво устатковане сучасним швацьким обладнанням. Усі шви — акуратні, зручні, не розсотуються.

купальники 2018

3. Дизайн — за останніми світовими тенденціями моди

До кожного сезону Etna готує нову колекцію купальників, де втілює своє оригінальне відчуття сучасних модних течій. Але й про зручність і доцільність дизайнери бренду теж дбають. Тому серед їхніх пропозицій жінки будь-якої статури знаходять пляжний комплект “під себе”. Зверніть увагу на цю торгову марку, якщо ви маєте:

  • маленькі груди, чи, навпаки, пишний бюст;
  • розвинені плечі або об’ємні стегна;
  • худорляву статуру або трохи зайвих кілограмів.

А щоб першою дізнатися про надходження Etna, доступні в Україні, підпишіться на новини інтернет-магазину “КолгоТочка”. Тут на вас чекає найбільший вибір моделей і розмірів. Вже в продажу — нова колекція 2018 року. Купуючи вироби з минулих колекцій, ви можете суттєво заощадити.

купальники 2018

“КолгоТочка” надсилає купальники Etna у всі міста України

Завдяки інтернет-технологіям ви маєте можливість купити купальник Etna незалежно від місця вашого мешкання. “КолгоТочка” відправить замовлення у будь-який регіон України одразу після його підтвердження. У Львові надаються послуги кур’єра і є самовивіз.