Кульки зі звеселяючим газом

У далекому 19-му столітті, за часів зародження моди на застосування закису азоту людством, основною посудиною для наповнення звеселяючим газом був мішок, зшитий з коров’ячої шкіри! Зараз досить складно уявити собі такий спосіб використання закису азоту, адже вже давно на зміну шкіряним мішкам прийшли еластичні та зручні гумові кульки які і називають — кульки зі звеселяючим газом. Однак, чи всі гумові кульки однаково корисні і які кульки з азотом купити найкраще?

large_13699109041450341176Які кульки з азотом купити найкраще?

Так само як і в будь-якій сфері, серед виробників повітряних кульок є як сумлінні виробники, так і виробники, чия продукція, як правило виготовлена на дешевих виробництвах в Китаї, залишає бажати кращого. Такі неякісні кульки легко лопаються при наповненні їх звеселяючим газом, що, по-перше, позбавляє вас частини цінного газу, по-друге, може бути небезпечним для вашого обличчя, по-третє — просто зіпсує вам настрій. Спеціалізовані компанії з турботою підходять до кожного свого клієнта і пропонують вам тільки високоякісні кульки під звеселяючий газ. Такі кульки мають високий запас міцності, мають більший коефіцієнт розтягування, вони не мають сторонніх хімічних різких запахів, якими грішать неякісні аналоги. Компанії з хорошою репутацією уважно ставляться до всіх аспектів використання балонів із закисом азоту, і така важлива деталь як кульки для звеселяючого газу не є винятком, адже для таких компаній важливо, щоб клієнти отримували радість від застосування балонів з закисом азоту. Якщо вас цікавлять шарики с азотом, то рекомендуємо перейти за даним посиланням вже зараз.

Насадка на балон зі звеселяючим газом

Ще однією важливою деталлю в процесі використання закису азоту є спеціальні насадки на балони зі звеселяючим газом. В першу чергу це стосується портативних балонів 3,5 л, яких відрізняє від інших балонів з закисом азоту їх невеликий діаметр вентиля.

Насадка на такі балони із закисом дозволяє швидко, зручно і без втрат наповнювати кульки звеселяючим газом. Постійно крутити вентиль туди-назад вам при цьому не потрібно. Особливо зручним є таке пристосування для дівчат, які не хочуть зіпсувати манікюр і тим більше возитися з тугими вентилями.
На ринку закису азоту сумнівні продавці пропонують використовувати найвитонченіші пристосування для надування кульок, в хід йдуть обрізки гумових шлангів, пластикові конуси від кальянів… Смішно уявити, чим може доповнитись цей список.

Природно такі «насадки» пропускають газ, злітають з вентиля і в порівнянні з заводськими безперечно програють. Ми пропонуємо вам не пробувати на собі такі «досягнення техніки» і відразу ж звернутися у спеціалізовану компанію, яка пропонує вам якісні балони із закисом азоту і заводські насадки до них.