Криза середнього віку у жінок

У молодому віці жінка живе шанувальниками, романами, макіяжем, модним одягом, самовдосконаленням. Але що відбувається, коли настає зрілий етап в її житті? Вона починає жити любов’ю до чоловіка, своїм дітям. Жінка стає мудрішою, вона вже відбулася як особистість, дружина, мама, а часом і як бабуся.

57027363

Досить часто жінка в зрілому віці болісно сприймаєютьперехід на новий життєвий етап. Але в кожному віці є свої радості. Ніколи не можна скаржитися на життя і відчувати себе жертвою.

Жінки середнього віку часто намагаються підлаштувати своє життя під стандарти, які прийняті в суспільстві, копіюють стереотип сприйняття жінки в суспільстві. Вони поводяться так, як очікують оточуючі. Відсутній блиск в очах, огрядна хода, втома, порожнеча в душі, стурбований погляд. Деякі з них вибирають сірий одяг, коротко стрижуться, сутуляться, тобто намагаються виглядати як багато хто в цьому віці.

Жінці не можна цього робити. Необхідно повірити в себе і полюбити себе, пам’ятати про свої бажання та інтереси, потрібно прагнути розвиватися фізично і духовно. Носити яскравий одяг, робити модну стрижку і макіяж, спілкуватися з молодими людьми, любити життя і радіти йому. В такому випадку життя придбає новий смак і нові фарби, воно зміниться. Потрібно висипатися, вживати здорову їжу, займатися спортом, спілкуватися з оптимістичними людьми.

Важливим є оточення жінки в цьому віці. Як правило, це колеги по роботі і сусіди. Ось і виходить, що місце роботи і займана посада і визначає наше життя. Тут, не дивлячись на складність, можна легко знайти вихід. В першу чергу, почати поступово змінювати своє мислення. Треба поміняти перегляд серіалів на читання літератури з лідерства, фінансової грамотності, відвідувати сайти жіночої тематики. Таким чином ви поміняєте свої думки і вони почнуть рухатися у потрібному напрямку. Ви почнете міркувати, як мислить ваше віртуальне оточення. А за думками з’являться дії, які приведуть вас до бажаного результату.

Ігнорувати і відмовлятися від свого віку не можна, потрібно приймати життя таким, яким воно є. Усередині жінка завжди залишається жінкою. Слід тільки докласти трохи зусиль і щасливе та яскраве життя не змусить себе довго чекати.