Критерії вибору комбінезонів для новонароджених малюків

Для малюків на сьогоднішньому сучасному ринку можна придбати все. Одяг, іграшки, ласощі. Але потрібно точно знати, що буде корисно для малюка і не зашкодить його здоров’ю.

93968369 (1)Варто задуматися, як правильно вибирати, наприклад, комбінезони для новонароджених малюків, які тільки що з’явилися на світ. Яких правил і критеріїв при виборі потрібно дотримуватися? Враховувати потрібно все. Від цього залежить здоров’я малюка.

Тип комбінезона

Цю річ можна придбати у вигляді конверта. Він добре захищає від холоду, і зручний при використанні: загорнув малюка і готово. Шкода, що швидко стає замалим, тому що в такому віці діти дуже швидко ростуть. Але це дуже радує.

Сезон

Комбінезон краще купувати для осені, для зими або демісезонний. Осінні комбінезони легкі, зручні. Одягнути їх можна на початку осені, потім потрібно брати одяг тепліший. Зимові прекрасно захистять дитину на всі холодні місяці. Найзручніший і практичний — демісезонний. Усередині нього є підкладка, яку можна відстібати, коли стає тепліше. Це самий практичний варіант.

Наповнювач

Якщо морози не більше 10 градусів, то підійде синтепон. З великими морозами краще справляється холлофайбер, тінсулейт, овчина, пух. Треба нагадати, що пух може викликати алергію, а овчина для новонароджених важкувата. Тому з останніми наповнювачами потрібно бути обережнішими. Краще купувати такі комбінезони, коли малюк підросте.

Якщо говорити про розмір комбінезона для новонародженого, потрібно подумати, чи треба купувати його на виріст. Це було раніше. Зараз краще цього не робити. Вибір і ціни дозволяють для маленького створіння придбати комбінезон, який можна відразу надіти і носити. Зручні речі створять малюку комфорт і допоможуть зберегти здоров’я.