Критерії вибору гаманця

Є такі речі, над якими не владний час. Не дивлячись на те, що у кожного є мобільний телефон, на якому в будь-який момент можна подивитися, котра година, люди із задоволенням купують наручний годинник.

1287208404_w0_h0_koshelek_krasnyj_k_07_1 (1)Більше того, він є одним з найбільш модних аксесуарів. Саме аксесуари відносяться до речей, на які час не впливає. Те саме можна сказати і про ще один аксесуар — гаманець. Не дивлячись на те, що зараз гроші все частіше зберігаються на картках, гаманець затребуваний і є предметом першої необхідності, оскільки користуємося ми ним кожен день. Гаманець завжди при собі.

Гаманець — прекрасний подарунок. Крім того, з цим предметом пов’язана величезна кількість прикмет. У Новий рік завжди хочеться почати з нового аркуша те, що не вийшло раніше. Гаманцю в цьому випадку приписуються магічні властивості, адже на виконання більшості наших планів потрібні гроші. Якщо слідувати порадам фен-шуй, то гаманець повинен бути коричневим, червоним або жовтим. Якщо ви збираєтеся його дарувати, то найкраще заздалегідь дізнатися, який гаманець людині подобається. І не тільки колір, а й форма, розмір, а також матеріал, з якого він виготовлений.

Краще, щоб він був нейтрального кольору. Хтось, до речі, теж дотримуючись порад фен-шуй, вибирає прямокутний довгий гаманець, в якому купюри зберігаються в розгорнутому вигляді. А іншій людині більше подобається невеликий компактний гаманець. Тут може бути дуже багато варіантів, тому визначитися краще заздалегідь. Це статусна річ, яка часто буває на виду і хотілося б, щоб кожен раз було приємно брати гаманець в руки.

Ще один момент — це відділення для карток. Ним не всі користуються, вважаючи за краще окремий футляр для карток, тоді можна дві ці речі подарувати в парі, підібравши гарний комплект.

Традиційно вважалося, що найкраще мати шкіряний гаманець, але тенденції змінилися і не тільки в аксесуарах. Люди відмовляються від натурального хутра, шкіри і обирають екошкіру або шкірзамінник. Якщо дівчина або жінка вибирають окремий гаманець до кожної сумочки, то тут є місце для польоту фантазії і навіть креативних рішень: латекс, паєтки, оксамит, стьобаний текстиль, розсип каміння та інше. Цікава модель — гаманець-клатч, скажімо, на ланцюжку.

Так що проявіть фантазію і здивуєте своїх близьких або побалуйте себе новим гаманцем. І нехай він буде заповнений грішми завжди!