Критерії вибору дивана

У вітальні не обійтися без дивана. На ньому можна розміститися для перегляду фільму, посидіти з друзями або просто відпочити. Диван також є додатковим спальним місцем, якщо гості раптом вирішать залишитися на ніч.

Диван сьогодні — це комфорт, зручність, простота і стиль. Сучасні дивани мають зручні механізми розкладання, що дозволяє розкласти і скласти диван за частки секунди. Диван також використовують замість ліжка. Зараз виробники пропонують зручні анатомічні дивани, які підходять для сну, а вдень диван складається і дозволяє заощадити простір в кімнаті. Вибрати диван для сну можна на https://wowin.ua/dyvany/dyvany-4ua.

Як вибрати диван?

Розмір і форма дивана

Перше, що варто врахувати при виборі дивана — це розмір і форма. Потрібно визначити положення дивана в приміщенні. Враховується й те, що в розкладеному вигляді диван займає більше місця.

Дивани бувають прямі і кутові.

Прямі дивани — класичний вараіант. Підійдуть як для квартири і будинки, так і для офісу, адміністративного приміщення, кафе чи ресторану. Вони зручні, практичні, стильні і комфортні. Прямі дивани бувають двох, трьох і чотиримісні. Розташовуються уздовж стін.

Кутові дивани — не менше популярні, ніж прямі. Кутовий диван дозволяє зонувати приміщення, відокремити зону відпочинку від робочої зони. Займає кут кімнати, що дозволяє заощадити простір. Бувають Г-образної або П-подібної форми. Мають спальні місця. У багатьох кутових диванах є ніша для зберігання речей.

Каркас і наповнювач дивана

Каркас — це основа дивана. Його виготовляють дерева, металу, МДФ або їх поєднання. Каркас повинен протистояти навантаженням, бути надійним, міцним і безпечним. Наповнювачі бувають пружинні і безпружинні. У першому випадку використовуються металеві пружини, у другому в якості наповнювача використовують синтетичні і натуральні матеріали: пінополіуретан, латекс, холлофайбер, периотек, повсть і т.д. При виборі потрібно враховувати екологічність і безпеку наповнювача, зручність, термін експлуатації.

Оббивка дивана

Виробники пропонують матеріали для оббивки з натуральних і синтетичних волокон: жаккард, натуральна шкіра, флок, шенилл, рогожка, велюр. Кожен вид оббивки має плюси і мінуси. Від обраного виду оббивки залежить термін служби, зносостійкість і зовнішній вигляд дивана.

Дизайн

Диван повинен вписуватися в загальний дизайн приміщення. Наприклад, для невеликої кімнати підійде прямий диван в світлих тонах, а для просторої вітальні можна розглянути кутовий диван оригінальної забарвлення.

При виборі дивана враховуються такі параметри як розмір, зовнішній вигляд, оббивка, механізм відкривання, наповнювач. Від цього буде залежати термін служби дивана, його функціональність і надійність.