Крісло керівника як поєднання зручності, практичності і високого статусу

Офіс директора — це обличчя всієї компанії. Саме його в першу чергу оцінюють партнери, кредитори і клієнти, перш ніж вирішити, будуть вони співпрацювати з компанією, або ж ні. Важливим елементом інтер’єру офісу є крісло керівника. Якщо це буде дешевий стілець сумнівної якості, то скласти враження на партнерів по бізнесу навряд чи вдасться. Тим часом практично кожен керівник проводить дуже багато часу у своєму офісі. Від обраного крісла залежить комфорт і зручність його робочого місця.

chair_atlantis_chrom_artakКрісло керівника, як би банально це не звучало, є показниками солідності і успішності компанії. Але це ще не все. Якісне крісло дозволяє своєму власникові довго перебувати в сидячому положенні без появи відчуття втоми.

При виборі крісла для керівника варто звернути увагу на наступні важливі параметри:

• матеріал;
• колір;
• конструкція.

Оббивка крісла для керівника повинна в обов’язковому порядку складатися з якісних та дорогих матеріалів. Натуральний або штучний матеріал — немає значення, він повинен бути приємним на дотик та якісним. Якщо поверхня крісла оббита тканиною, то необхідно завчасно переконатися в її міцності. Крім того, необхідно заздалегідь довідатися про грамотний догляд за оббивкою. Найкращим матеріалом вважається натуральна шкіра. Варто відзначити, що якщо вас цікавить крісло для керівника, то рекомендуємо відвідати спеціалізований магазин кресел AMF.

Колір крісла для керівника також має велике значення. Воно повинно ідеально вписуватися в загальний інтер’єр офісу. Солідніше виглядають варіанти в темних кольорах. Ці ж крісла є найбільш практичними. Варто врахувати, що світлі моделі дуже швидко забруднюються, а деякі плями буде дуже складно вивести.

Якщо говорити про конструкцію, то від типу хрестовини залежить навантаження, яке крісло може витримати. Пластмасовий елемент може витримати відносно невелику вагу (до 100 кг). Таким чином, навіть при самому дбайливому використанні таке крісло може дуже швидко вийти з ладу. У зв’язку з цим краще віддавати перевагу моделям з металевою хрестовиною. Вони витримують навантаження до 130 кг.