Крем від розтяжок на грудях

Не можна порадити жінці якийсь конкретний крем від розтяжок на грудях, якщо вона зіткнулася з такою проблемою. Щоб ближче познайомитися з такою проблемою, потрібно знати, що наша шкіра має три шари: епідерміс, дерма і підшкірний шар. Якщо виникають розтяжки, то це означає, що відбулося розтягнення в дермі, еластичному шарі шкіри, який дозволяє їй зберігати форму. Якщо ж дерма перебуває в розтягнутому стані тривалий час, наприклад під час вагітності або при постійному наборі ваги, тонкі сполучні тканини рвуться і шкіра втрачає свою еластичність.

kak-sohranit-molodost-zony-dekolte_2Рубці можуть бути абсолютно різними, і тому профілактикою появи розтяжок необхідно займатися протягом всієї вагітності. В іншому випадку потім доведеться витратити велику суму грошей за хімічні пілінги тіла, щоб позбутися від небажаних розтяжок.

Тому, слід взяти на замітку:

• Щоб запобігти появі розтяжок на грудях і на всьому тілі слід щодня зволожувати своє тіло поживними кремами. Наприклад, ретинол, який зазвичай знаходитися в складі зволожуючих лосьйонів для тіла, добре зволожує шкіру, зокрема епідерміс, не проникаючи сильно вглиб шкіри, де можуть виникати розтяжки.

• Корисно на розтяжки наносити масляний розчин вітаміну Е після душа. Також відмінно підійде в таких випадках звичайний масляний розчин зародків пшениці, який можна купити в будь-якій фітоаптеці.

• Слід пити вітаміни і добавки перед прийомом їжі, які містять вітаміни С, Е і А.

• Необхідно більше вживати в їжу продукти, які містять жирні кислоти, які необхідні для утворення стінок клітин. Жирні кислоти містяться в рибі, овочах і різних рослинних оліях.

Крем від розтяжок на грудях можна приготувати самостійно в домашніх умовах. Такий крем може усунути відразу кілька проблем на шкірі:

• зменшує розтяжки вже існуючі на шкірі;

• зменшує глибину і рельєфність розтяжок;

• робить розтяжки безбарвними;

• підвищує пружність шкіри;

• збагачує і живить шкіру корисними мінералами природного походження і вітамінами.

Рецепт приготування: cлід розчинити 4 грами муміє в 1 чайній ложці кип’яченої води, причому необхідно використовувати натуральне муміє, а не в таблетках. Потім слід змішати отриману суміш з 1 тюбиком (80 або ємністю 100 грам) дитячого крему або будь-якого антицелюлітного крему. Потрібно втирати отриманий крем 1 раз в день в проблемні місця. Зберігати в холодильнику.