Красиво зав’язаний шарф — спритність рук і ніякого шахрайства!

На вулицях міста часто можна зустріти людей, які некрасиво «намотали» собі на шию шарф: взимку це особливо помітно, так як шарфи мають товсту структуру і випинаються з одягу. Для того, щоб не стати ось такий тягарем, ознайомтеся з деякими способами для зав’язування шарфа. Вони підійдуть, як для теплих зимових, так і для літніх тонких шовкових хусток.

scarf2zavyazatb_secretworlds.ruНайпоширеніший спосіб зав’язування шарфа такий: складіть аксесуар навпіл, візьміться обома руками за два краї шарфа, перекиньте його за шию, потім під підборіддя всуньте кисті шарфа через утворену петлю — ось краса за 10 секунд.

Наступний спосіб відрізняється від попереднього тим, що звисаючі кінці шарфа загортаються навколо шарфа на шиї, виходить свого роду джгут.

Сучасний модернізований спосіб, отриманий з першого такий: в петлю ви просовує  обидва кінці шарфа, а будь-який з них всередину петлі і висовуєте його, а другий кінець ви кладете на одну зі сторін петлі і просуваєте під другий — виходить свого роду шаховий вузол, дуже сучасний і модний.

Це тільки три способи отримані з одного руху руки, вивчіть й інші способи в різних відеоуроках, щоб ніколи ваш шарф не висів сам по собі у вас на шиї.