Красиві ноги без варикозу

Красиві ноги — важливий елемент жіночої привабливості. Але без здоров’я не буває краси. Дбати про здоров’я вен на ногах необхідно кожній жінці.

krasivie-nozhkiНайпоширеніші з дефектів вен — судинні зірочки і варикоз. Варикозне розширення вен — це серйозна проблема сучасних працюючих жінок. Ще свіжі в пам’яті ті часи, коли пацієнтки з жахом боялися операцій — адже варикоз лікувався за допомогою хірургічного втручання. На щастя, для такого дефекту, як «судинні зірочки» це залишилося в минулому. Впровадження нових апаратних методик дозволило зменшити дискомфорт в лікуванні і поліпшити результат.

Візит до фахівця, консультація, призначений курс лікування — і ви назавжди забудете про таку проблему, як непорядок з судинами.

Лазерна коагуляція — один із способів лікування судин. Через невеликий прокол під контролем УЗД в просвіт судини вводиться світловод, і лазер впливає на внутрішню поверхню судини. Промінь високої енергії здатний «запаювати» судини. Таким чином, кровообіг буде йти тільки по здорових венах. Така методика дозволяє не тільки позбутися від судинних зірочок, а й від набряклості ніг. Здійснюється також своєрідна профілактика тромбофлебіту і навіть трофічних виразок.

Безпосередньо процедура проводиться в амбулаторних умовах і займає за часом приблизно одну годину. В особливо важких випадках, крім лазерного впливу, здійснюють перев’язку вени в місці з’єднання її з венозною системою. Після цього залишається невеликий косметичний шов, довжиною до двох сантиметрів. Рана загоюється досить швидко, слідів практично не залишається. Метод має свої недоліки, проте вони набагато менш істотні, ніж при хірургічному втручанні. Це незначні пошкодження шкірних покривів в місці надрізу, можливі синці, які заживають досить швидко. Крім того, існує мала ймовірність венозної кровотечі в місці проколу, а також ризик зараження (з ймовірністю приблизно один до тисячі).

Якщо ви помітили проблеми з ногами: набряклість, поява судинних зірочок — не відкладайте проблему на потім! Консультація грамотного фахівця просто необхідна. Своєчасне лікування дозволить зберегти красу і продовжити молодість.