Красиві ніжки в домашніх умовах

Догляду за ногами часто приділяється набагато менше часу, ніж догляду за іншими частинами тіла. Однак ногам догляд потрібен постійний, так як на них припадає більша частина навантаження.

0411h9Be4j0Як же зробити свої ніжки здоровими і красивими? Зробити це цілком можна в домашніх умовах.

Для домашнього догляду знадобляться ванночка, спеціальна щітка для п’ят і косметичні засоби.

Процедури необхідно проводити раз на тиждень. Для початку варто набрати у ванночку гарячої води і розпарити ноги, потім варто прибрати загрубілі ділянки шкіри. Зробити це можна за допомогою пемзи або щітки, але ніяк не можна застосовувати для цього бритву. Після цієї процедури необхідно втерти в шкіру ніг крем. При наявності бавовняних шкарпеток, можна одягнути їх. При постійному догляді, вже через пару тижнів, ваші ноги будуть ніжними і м’якими.

Особливо потрібен такий догляд влітку, так як в цей період ноги найбільш уразливі і потребують особливої уваги. Розмочувати ноги можна не тільки у звичайній воді, але і у спеціальних настоях. Для цього у воду можна додаватися звіробій, м’яту, ромашку і навіть відвар з картоплі.

Відмінно впоратися з втомою в ногах допоможуть контрастні тазики. Тобто береться два тази, в один наливається холодна вода, а в інший гаряча. Потім ноги чергуються з однієї води в іншу.

Головне робити все постійно і не кидати це, навіть якщо на перших етапах результат далекий від бажаного. Для помітного результату проводять курс, який триває два місяці. Разом з доглядом необхідно вибирати зручне взуття, від якого в більшості випадків залежить стан ваших ніг.