Красива шкіра обличчя — це легко

З плином часу шкіра стає в’ялою і не дуже красивою. А як же хочеться, що би вона завжди залишалася підтягнутою, бархатистою і без прищиків і лущення.

111621336_11Розглянемо звички які псують шкіру:

1. Неправильний і невмілий догляд, а так само шкідливі звички псують шкіру.

2. Стрес від недосипу так само псує шкіру, адже під час сну наш організм відпочиває, і відновлює сили після важкого робочого дня.

3. Неправильне харчування. Солодощі, або продукти з високим глікемічним індексом викликають висипання на шкірі. Солодке викликає підвищення цукру в крові, це в свою чергу викликає сплеск інсуліну. Інсулін стимулює збільшення гормонів і це призводить до висипання. Жирні продукти краще замінити на горіхи, авокадо і арахісове масло — це чудові продукти для живлення волосся, шкіри та нігтів.

4. Куріння. Передчасне старіння шкіри і зморшки — ось наслідки від куріння. Так само куріння погано впливає на здоров’я в цілому.

5. Пристрасть до алкоголю. Якщо зрідка випивати трохи червоного вина, то нічого страшного не буде. А через постійне вживання алкоголю відбувається зневоднення організму, шкіра стає сухою, швидше старіє, оскільки алкоголь знижує здатність шкіри до відновлення. Крім того у жінок, які зловживають алкоголем змінюється гормональний фон.

6. Надмірне захоплення засмагою. Ультрафіолетові промені погано впливають на шкіру, сприяють старінню шкіри і її підвищеній пігментації. Не забувай про сонцезахисний крем і не приймай влітку сонячні ванни більше двох годин.

7. Звичка давити прищі. Після видавлювання прищиків в ранку потрапляють бактерії, які викликають запалення.

8. Неправильний підбір косметичних засобів. Косметику слід підбирати за типом шкіри, не забувайте про це.

9. Сон з макіяжем. Ніщо не закупорює пори, як сон з макіяжем.

Ці прості правила допоможуть вам залишатися завжди красивою.