Кращі з кращих: усе, що треба знати про ефірні олії doTerra

Натуральні ефірні олії користуються неабиякою популярністю. Екстракти цілющих рослин застосовують для ароматизації повітря в приміщенні, додають у косметичні засоби, наносять на шкіру під час масажу, приправляють ними їжу. Варіантів застосування безліч. Щоб досягти потрібного ефекту, потрібно обрати якісну олію. Чудово зарекомендували себе масла doTerra. Далі – детальніше про цей бренд.

Від ідеї до реалізації, або Що таке стандарт CPTG і чому це важливо

У перекладі з латинської doTERRA означає «дари землі». Компанія з виробництва натуральних ефірних олій була заснована у 2008 р. На той час у галузі не існувало стандартів, які б підтверджували чистоту продукту, тому бренд взявся за їх розробку.

«Ми хотіли створити не просто високоякісний продукт, але і дати нашим клієнтам впевненість у тому, що олії абсолютно безпечні для здоров’я» – неодноразово зазначали представники компанії. Так виник стандарт CPTG, або «сертифікований чистий перевірений клас», який підтверджує, що ефірна олія або їх суміш не містять жодних домішок і можуть використовуватися за призначенням.

Важливо! Дешеві ефірні олії, представлені на полицях аптек чи супермаркетів, не відповідають цим високим вимогам. До їх складу входять небезпечні летючі речовини, що сприяють важким алергічним реакціям, викликають запаморочення, сильні головні болі, нудоту. Користуватися цими засобами шкідливо для здоров’я.

Асортимент чистих природних масел doTerra

Американський бренд пропонує широку лінійку засобів різного призначення. В онлайн-магазинах можна замовити засоби на всі випадки життя:

 

  • парфуми, афродизіаки;
  • знеболювальні, противірусні, імуномодулюючі засоби;
  • для покращення настрою та якості сну, релаксу;
  • для дихання;
  • масляні суміші для прибирання оселі;
  • для поліпшення травлення;
  • для здоров’я і краси шкіри;
  • репеленти.

Продукцію реалізують у кількох зручних форматах. Для ознайомлення можна замовити компактні пробники. Якщо ви добре знайомі з товаром, обирайте функціональні ролери або традиційні скляні пляшечки – кілька штук або цілий набір.

Зверніть увагу! Справжні ефірні олії пакують у скляну тару (зазвичай темного кольору, аби уникнути впливу сонячних променів на вміст флакону; для пробників можливе використання прозорого скла), на етикетці вказують назву рослини латиною, а також метод отримання ефірної олії.

Продукція doTerra – це органічні товари відмінної якості, справжній концентрат корисних речовин. Однак варто пам’ятати про застереження. Якщо ви вагітні, маєте чутливу, схильну до алергічних реакцій шкіру чи інші особливості здоров’я, перед застосуванням олій варто проконсультуватися з лікарем.

Джерело: сайт ozero.me