Кращі місця для святкування Дня народження дитини

Де відсвяткувати день народження дитини? Питання, яким батьки задаються дуже і дуже часто. Від обраного місця залежить чи сподобається дитині День народження, або ж воно запам’ятається його як невдале. Отже, в даній статті ми розглянемо найкращі місця для святкування дня народження дитини.

3ac27fc9e7ef2aa2a052fc7bf43187e81. Дитячий клуб

Таких закладів зараз повно, особливо у великих містах. До переваг дитячого клубу можна віднести такі моменти:

— не потрібно прибирати після свята, все зробить персонал;

— в наявності завжди є м’які басейни, батути, намети, м’які конструктори;

— наявність світлового і звукового обладнання високої якості;

— наявність зручних місць для батьків і гостей старшого віку;

— велике, красиво оформлене приміщення.

Недолік тільки один. Як частування для гостей можна запропонувати тільки бутерброди і солодке із соком. Повноцінний банкет влаштувати в дитячих клубах неможливо.

2. Кафе з аніматором

Тут наголос робиться не на розвагах, а на бенкеті, який переривається конкурсами для дитини. Мінус тут тільки в тому, що повністю орендувати кафе досить дорого, відповідно в конкурсах буду брати участь не тільки ваші, а й сторонні діти, призи їм теж доведеться віддавати. Крім того, в цій кімнаті вони мають право перебувати таке ж, як і ваші діти.

3. Парк розваг

Дуже хороший варіант, але тільки в тому випадку, коли в оточенні дитини тільки найближчі люди, тобто, наприклад, двоє дорослих і двоє дітей (включаючи іменинника). В іншому випадку, якщо дітей багато, то для іменинника це просто ігри в парку розваги, атмосфера Дня народження пропадає.

4. Квест

Квест — цікавий спосіб провести день народження, але тільки якщо вік дитини 10-15 років. Організувати квест можна як вдома, так і в кафе, школі, дитячому клубі, парку, або ж просто на природі, тут все залежить від фантазії батьків.

5. Вдома

Варіант непоганий. Крім того, вдома можна організувати той же квест, запросити аніматора, орендувати і поставити батут у дворі. Відсвяткувати День народження вдома — один з кращих варіантів.