Краса з розумом: перевірені поради. Частина 2

Шукаємо заміну

1b30df70ae8f852dc8efbce558e8e6bdА часом простіше замінити відсутні засоби іншою косметикою.

Наприклад, якщо закінчилися тіні, то замість них можна скористатися олівцем для очей. Акуратно заштрихуйте ним повіки і старанно розтушуйте його.

Замість пудри можна використовувати тальк для тіла або дитячу присипку. Вони також позбавить від жирного блиску на обличчі.

Якщо ви купили пудру, що не підходить за кольором, то її можна використовувати замість тіней для повік.

Щоб зробити бліді тіні яскравішими, попередньо нафарбуйте повіки білим матовим олівцем, а зверху покрийте тінями.

Наші помічники

Несподівано для нас, речі, які завжди знаходяться під рукою, приходять на допомогу.

За допомогою чайної ложки можна намалювати акуратні, вигнуті стрілки. Просто прикладіть до краю повіки чайну ложку трохи навскіс і проведіть лінію.

А ось акуратно нафарбувати вії допоможе пластикова картка. Прикладіть її до повіки і сміливо фарбуйте вії від самих коренів.

Щоб не довелося очищати шкіру навколо нігтя від лаку, просто змастіть її вазеліном. А коли манікюр висохне, то всього лише залишиться його стерти. Для цієї ж мети можна використовувати клей ПВА. Нанесіть його навколо нігтя, а в кінці акуратно зніміть плівку, яка утворилася.

Для створення акуратного френча немає необхідності купувати смужки — наклейки, їх з успіхом замінить широка гумка. Прикладіть її до пальця і спокійно фарбуйте кінчик нігтя лаком — смужка вийде рівною.