Краса вимагає не тільки жертв, але і часу

Всім і кожному відомо, що більшості жінкам властиво дбати про свою красу і чепуритися перед будь-яким виходом у світ. Не доводиться і говорити, скільки годин витрачається на створення «бойової розмальовки», якщо привід більш ніж вагомий. З чистої цікавості, професіоналами статистичних відділів було проведено опитування представниць прекрасної статі, з метою дізнатися, скільки часу в середньому потрібно жінкам для досягнення свого ідеального образу.

51141_24c1f7cd99189f3f3007b96966949cc61Давайте ж подивимося на отримані результати.

 Отже:

— на накладення макіяжу, який робиться середньостатистичною жінкою кожен день, і для якого вимагається застосування декількох засобів (блиск або помада для губ, пудра, румяна, туш і тональний крем) витрачається близько двадцяти хвилин.

— причепурювання перед святковим вечором вимагає сорок хвилин, так як тут вже до загального щоденного списку додається ще чотири види косметики, без якої, звичайно ж, ніяк не можна.

-на святковий make up йде одна година, так як список використовуваної косметики в найкращому разі складається з дванадцяти найменувань.

Як ви могли помітити, святкові процедури в три рази довше тривають, ніж повсякденні. При обліку того, що у багатьох жінок вихід у світ на урочисті заходи відбувається мінімум два рази на тиждень, то не важко уявити, скільки косметики йде за рік. Адже не можна забувати і про те, що для зняття макіяжу так само потрібне застосування спеціальних засобів. За математичними підрахунками виходить, що на створення образу ми щороку витрачаємо в сумі майже місяць.