Краса вашого посуду

Охайний і чистий посуд – запорука чистоти і затишку в домі. Щоб посуд виглядав красивим і новим потрібно знати, як правильно доглядати за ним. Особливості догляду та очищення будуть залежати від матеріалу, з якого він виготовлений.

15Іскристий кришталь

Виглядати блискуче і красиво кришталевому посуду допоможе наступний прийом: прополощи посуд після миття в холодній воді з додаванням солі. Після цього кришталь слід протерти ганчіркою з вовни.

Чудова порцеляна

Білизна посуду з порцеляни на довгі роки цілком можлива. Для цього потрібно використовувати скипидар. Ганчіркою, змоченою в скипидарі, акуратно протріть чайний сервіз. Ця рідина чудово справляється зі слідами чаю і кави, які буквально в’їлися у виріб.

До речі, в інтернет-магазині беридари ви можете придбати якісну посуду та подарунки за найкращими цінами вже сьогодні.

Красива емаль

Емальований посуд вибагливий і потребує особливого догляду. Варто запам’ятати те, що порожню каструлю ставити на розпечену плиту не можна. Крім того, якщо посуд стояв на вогні, неприпустимо ставити його на холодну або мокру поверхню. Все це загрожує тим, що емаль зіпсується і трісне. Під час чищення емальованого посуду не слід використовувати металеву щітку. Досить м’якої поролонової губки і гелеподібного засобу для миття посуду.

Тефлонове покриття

Не забувайте використовувати дерев’яні ложки, коли готуєте в посуді з тефлоновим покриттям, так як залізні прилади псують і дряпають поверхню. Чистити таку сковороду або каструлю слід виключно м’якою губкою зі спеціальним гелем для миття посуду. Заміна губки повинна проводитися регулярно, кожні два тижні.

Вимогливий алюміній

Крихкий алюміній вимагає особливої акуратності. Слід пам’ятати, що існують страви, для приготування яких не можна використовувати посуд з цього матеріалу. Це такі «кислі» страви як солянка, компот та інші. Якщо не дотримуватися цього правила, то посуд можна буде зіпсувати. Плями на алюмінієвому посуді добре виводяться за допомогою розчину оцту.