Краса і жіночність корсета

Корсет обов’язково повинен бути в гардеробі, оскільки він вміє зробити жінку чарівною і привабливою для чоловіків. Білизна успішно реабілітувалася і повернулася в новому оновленому вигляді. Моделі можна носити в офісі та обов’язково одягнути перед проведенням романтичної вечері.

unnamed (7)Незвичайна білизна

Появі корсета передувала мода на широкі пояси, які підкреслювали талію. Виникла думка створити жорстку конструкцію з використанням дерев’яних і металевих вставок.

На незручності у вигляді деформації внутрішніх органів і проблем з кровообігом просто закривали очі. Подібні моделі могли привести до передчасної кончини. У сімнадцятому столітті вставки замінили більш щільні та гнучкі матеріали.

Розвиток медицини привів до досліджень і були дані рекомендації, що дозволяють відмовитися від корсета. Цьому сприяла поступова фемінізація суспільства і поява першого бюстгальтера. По суті корсет розділили на дві частини та запропонували білизну з перенесенням навантаження на плечі.

Забуття було досить недовгим. Модельєри вирішили знову повернути корсет в стрій після деякої трансформації. Вдалося позбутися зайвих шнурівок, заклепок і рюшів. Тепер корсет носиться демонстративно поверх одягу або використовують як головний елемент вечірнього вбрання.

Різновиди корсета:

 

  • Потрібно вміти розрізняти корсет і корсаж. Останній служить в якості декоративної білизни, щоб створити романтичний образ. Популярністю користуються кілька різновидів корсета.
  • Боді допомагає витягнути фігуру і підходить для вечірніх суконь.
  • Спортивні моделі потрібні для тренувань і виготовляються з еластичних тканин. Сприяють спалюванню жиру і корекції постави.
  • Існують варіанти для повсякденного носіння. Мінімум декорування і базові забарвлення не заважають працювати, прийти на побачення або здійснити прогулянку з друзями.
  • Корсет-топ здатний підкреслити талію. Поєднується з джинсами та спідницями типу олівець справить враження на вечірці.
  • Субкультура стімпанк приділяє увагу фігурі. Моделі відрізняє наявність додаткових компонентів із зав’язок, шкіри, шнурівок і вставок. Помітні риси вікторіанства і футуризму.
  • Додавання в комплект підв’язок створює несподіваний ефект. Моделі поєднуються з весільним сукнями та повинні вразити коханого.
  • Готичний корсет залишає пріоритет за чорним кольором, який вдало доповнює червоний. При обробці використовують мережива, сітку з орнаментами та шнурівку.
  • Нестандартно виглядає модель з лямками, яка швидше нагадує топ. У ній можна постати на романтичній вечері або носити разом з пишними спідницями та туфлями на високій шпильці.