Косметологія: сучасні види процедур, а також їх опис

Сучасна медична косметологія на даний момент може запропонувати всім бажаючим шість основних видів процедур. Завдяки кожній з них можна виправити певні недоліки, а також значно поліпшити свій зовнішній вигляд. У даній статті ми поговоримо про кожну з них, і дізнаємося, чим вони відрізняються, а також який ефект роблять.

Beautiful Woman before Plastic Surgery Operation Cosmetology. Beauty Face

Мезотерапія. З’явилася відносно недавно, проте практично відразу стала популярною. З її допомогою можна значно поліпшити зовнішній вигляд обличчя. Під час процедури пацієнту роблять ряд уколів за допомогою мікроголки і доставляють під шкіру спеціальні препарати. З їх допомогою можна підтягнути шкіру, позбутися від зморшок, поліпшити колір обличчя, звузити розширені судини і так далі.

Ботулотоксин. Дана процедура відмінно зарекомендувала себе в боротьбі зі зморшками та іншими негативними явищами. Завдяки тому, що він паралізує певні нерви на деякий час, шкіра розгладжується і стає більш привабливою.

Хімічні пілінги. За допомогою пілінгів можна зробити шкіру обличчя значно молодшою, а також позбудеться від величезної кількості дефектів. Наприклад веснянок, родимих плям, і так далі. Крім цього, за допомогою пілінгу можна вирівняти колір обличчя.

Апаратна косметологія. Підвидів апаратної косметології безліч. В цілому, вдаючись до їх допомоги можна позбутися практично всіх проблем. Одним з найпопулярніших підвидів є лазерна косметологія.

Пластична хірургія. З її допомогою ви можете не тільки позбутися різних проблем і дефектів, а й взагалі змінити своє обличчя до невпізнання. Наприклад можна змінити розріз очей, вирівняти ніс, зробити його більшим або меншим, збільшити вилиці, змінити форму підборіддя і так далі. Однак, завжди потрібно враховувати той факт, що пластична хірургія має на увазі під собою досить складні операції.

Контурна пластика. По суті ця процедура дуже схожа з мезотерапією. Вона може надавати ті ж ефекти. Однак, є й відмінність. Завдяки контурній пластиці ви зможете скоригувати контури свого обличчя.