Косметолог — це теж лікар

Гладка і здорова шкіра — це те, про що так мріють багато дівчат і жінок, а так само і підлітки. І це не дивно. Наш зовнішній вигляд — це не тільки зовнішня краса, але ще й свідоцтво про наявність якихось хвороб і нездужань. На стані нашої шкіри відбивається обсалютно все, наше харчування, і забруднена атмосфера, і внутрішні хвороби та багато іншого. Щоб привести свою шкіру в повний порядок, відновити гарний її вигляд, іноді мало звичайних домашніх процедур. У такій ситуації ми, як правило, звертаємося за професійною допомогою до косметологів — лікарів, які на цьому спеціалізуються. Косметолог на дому — це людина яка вам потрібна! Це не просто фахівець вузького профілю, це лікар, який виліковує різноманітні хвороби шкірного покриву, а також здійснює загальний комплексний вплив на весь людський організм за рахунок запуску власних механізмів для відновленню епідермісу.

shutterstock_245299591Хто такий дерматолог-косметолог?
Наше повсякденне життя – погана екологія, постійні стреси, низька якість питної води, не дотримання режиму сну, не завжди правильне, погано збалансоване харчування, а також шкідливі звички. Це все, звичайно ж, знаходить відображення на здоров’ї всього нашого організму, і зокрема наших шкірних покривів. Тому власне і фіксується зростання кількості дерматологічних хвороб.
Одна з сфер сучасної медицини – це дерматологія – область, яка спеціалізується на чіткому вивченні функціональних можливостей, будови, а також патологій та аномалій нашої шкіри. Медики-дерматологи зобов’язані встановити діагноз, провести курс лікування і подбати про профілактику будь-яких хвороб шкіри. Крім того, до теперішнього часу є дані про більше ніж 20 000 різних видів хвороб епідермальних тканин. При будь-якій складності і характері таких хвороб зможе допомогти лікар-дерматолог – медичний експерт з вищою вузькопрофільною освітою.

Косметологи — це не просто лікарі, це фахівці, які мають спеціальні знання, володіють певним досвідом роботи, і які прагнуть допомогти кожному своєму пацієнту вчасно поставити діагноз і як можна скоріше позбутися від будь-якої виниклої проблеми, а також мають задоволених клієнтів і багато позитивних відгуків! Не варто затягувати візит до фахівця, інакше можна запустити проблему і погіршити ситуацію та ускладнити процес лікування.