Косметика й макіяж для літа

Протягом літа, незважаючи на спеку, жінки не хочуть відмовлятися від макіяжу. Ділові зустрічі вимагають бездоганного зовнішнього вигляду, під час свята ви також хочете виглядати привабливо. Влітку макіяж повинен бути стійкий до впливу вологи та світла. Якого кольору варто використовуватися в цей період косметика, щоб отримати ефект свіжої  шкіри?

d4366620ea_500

Який макіяж обрати для літа?

 
У літньому макіяжі обличчя, очі і рот повинні бути природними, повинна використовуватися мінімальна кількість косметики. Основний принцип, якому необхідно слідувати, полягає в помірності і вмілому застосуванні декоративної косметики самої легкої консистенції і з тривалим терміном зберігання. Шкіра повинна виглядати доглянутою і мати здоровий блиск.

 

Дихаючі креми: BB і CC

 
Кращим рішенням для цього часу року буде використання кремів BB або CC , які мають в собі зволожуючі креми для маскування будь-яких недоліків.

 

Водонепроникний макіяж очей

 
Висока температура повітря не сприяє підтримці бездоганного макіяжу протягом всього дня. В результаті тепла може змінитися вигяд вій. Щоб запобігти цьому, необхідно інвестувати у водостійку косметику. Просто необхідно придбати водостійку туш, щоб уникнути розмазаного макіяжу. Якщо ви не можете уявити собі повсякденний макіяж без лінії на верхній повіці, вам знадобиться олівець для очей.