Косметика і косметичні процедури під час вагітності

Деякі з салонних процедур, які безпосередньо пов’язані з болями, змінами температури, впливами на область грудей і живота і хімічними реакціями, при вагітності не є рекомендованими. До таких процедур відносяться: масаж із застосуванням гарячих каменів, гарячі обгортання, процедури із застосуванням ефірних масел, хімічний пілінг та інші. Також рекомендується не робити електро і фотоепіляції, і всі види ліфтингу (крім масажного).

 

 

Маски для обличчя можуть викликати дерматит у вагітних або появу різноманітних пігментних плям. Все ж існують косметичні засоби для вагітних, які допомагають доглядати за шкірою вагітним жінкам, вони для цього і розроблялися. Наприклад, вагітним можна відвідувати процедури, при яких використовуються водорості або морська сіль, такі як обгортання. Також не протипоказані процедури з сіллю і водоростями при антистресових і розслаблюючих процедурах.

 

 

shutterstock_24628168

Досить часто багато жінок задаються питанням щодо доречності використання косметики під час вагітності. Насправді, в період вагітності жіноча шкіра більш схильна до різноманітних алергічних реакцій, до дерматиту, до появи пігментних плям і прищів. У разі ж, якщо у вас немає ніяких індивідуальних реакцій на косметику під час вагітності, ви можете продовжити користуватися улюбленою косметикою або ж зупинити свій вибір на засобах, до складу яких входять натуральні інгредієнти, на яких вказано, що вони можуть застосовуватися без шкоди для здоров’я в період вагітності і годування.

 

 

Наполегливо рекомендується користуватися декоративною косметикою, яка є гіпоалергенною і дуже ретельно стежити за терміном придатності ваших тіней, помад, тональних засобів та іншої використовуваної вами косметики. Також завжди звертайте увагу на склад косметичних засобів, врахуйте, що в їх складі не повинно бути ретинолу, сої та бергамоту, який здатний спровокувати виникнення пігментних плям на шкірі. Якщо ви вагітні, доглядати за вашою шкірою вам допоможе косметика для мам (вона так і називається, а знайти її ви можете практично в будь-якому магазині, який реалізує засоби для догляду за зовнішністю). Це можуть бути і зволожуючі засоби і різноманітні креми і все, що вашій душі завгодно, головне, намагайтеся дотримуватися вищевикладених рекомендацій.