Косметика для волосся CHI

CHI — професійна доглядаюча косметика для волосся преміум-класу від американської компанії FAROUK SYSTEMS Inc. Існує вже більше 30-ти років (з 1986 року) і завоювала популярність серед світових салонів краси. Відновлює волосся на глибокому рівні завдяки інноваційним технологіям від розробника.

m-chi-deep-brilliance-bottleОсобливості засобів

Косметика CHI заснована на катіонних молекулах шовку Biosilk, які безперешкодно проникають у волосину, здійснюють глибинне зміцнення і відновлення структури. Чудово усуває проблему посічених кінчиків. Засоби мають точкову дію, за рахунок чого швидко виявляють пошкоджені ділянки і здійснюють локальну лікувальну дію. Ефект досягається швидко, починаючи з перших процедур. Кожен волосок обволікається плівкою, що забезпечує йому додатковий захист від зовнішніх негативних факторів, УФ-променів, запобігає зневодненню. Підходить абсолютно всім типам волосся. Придбати косметику для волосся CHI ви можете в інтернет-магазині chi.com.ua за привабливими цінами.

Основа косметики CHI

Косметика для волосся CHI містить натуральні, екологічно чисті компоненти з високою ефективністю. Основні активні речовини представлені протеїнами шовку та високим вмістом кератину, які здійснюють відновлюючу, живильну і зволожуючу дію. У виробництві професійних засобів застосовуються такі складові:

 

  • технологія Cationic Hydration Interlink — молекули шовку з позитивним зарядом проникають в глибокі шари волосини і фіксують вологу. За своїм складом він максимально наближається до біоструктури волосся;
  • гідролізований шовк натурального походження — максимально близький до кератину волосся на молекулярному рівні, за рахунок чого чудово приживається до живих тканин і синхронно взаємодіє з ними;
  • керамічний сплав CHI44 — включає 44 мінеральні компоненти, сплав розробляли косметологи спільно з фахівцями NASA і  він є унікальним у світі, дозволяє протеїнам шовку проникати в глибокі шари і досягати стрижня волосини, зміцнює фолікули, активізує дію рослинних екстрактів.

Косметика для волосся CHI містить натуральні класичні компоненти елітних засобів: олії та екстракти лікарських рослин, вітамінні комплекси, амінокислоти і мінерали.

Бренд CHI представляє більше 16 лінійок косметики для волосся в залежності від цілей і результату, яких необхідно досягти.