Косметичні засоби для жирної шкіри

На жирній шкірі досить сильно виділяється шкірне сало, а також активно працюють сальні залози.

hype-ru-1200x672-3-KwgzNpLIDazu3eHvByxMnЖирна шкіра доставляє досить багато проблем, але разом з тим, у даного типу шкіри є свої переваги, такі як:

1. Жирна шкіра старіє набагато повільніше, ніж суха.
2. На жирну шкіру лягає рівно засмаго.
3. Жир на шкірі захищає її від впливу навколишнього середовища.
4. Жирна шкіра завжди має блиск, але це не так страшно, адже його легко можна прибрати косметичними засобами.
5. Жирна шкіра на довгий час залишається м’якою і шовковистою.

Косметика для жирної шкіри тільки додасть їй переваг. А якщо вона буде підібрана правильно, то жирна шкіра зовсім не завдасть вам клопоту.

Але також у жирної шкіри є свої недоліки. Такі як:

1. За жирною шкірою необхідний постійний догляд.
2. Для жирної шкіри необхідно правильно підбирати засоби для догляду.

Особливості догляду за жирною шкірою

Жирний тип шкіри вимагає до себе особливого догляду. Вона вимагає виконання таких процедур, як:

1. Вмивання обличчя. Шкіру обличчя необхідно вмивати кожен день вранці і ввечері. Для цього необхідно придбати спеціальну косметику, яка крім видалення жиру, буде залишати на шкірі відчуття чистоти і легкості. Для жирної шкіри найбільше підійде спеціальний гель для вмивання, яким необхідно вмиватися, здійснюючи масажні руху.

2. Після вмивання необхідно використовувати спеціальний тонік для обличчя, який буде освіжати шкіру і відновлювати водний баланс.

3. Також, два рази на тиждень, необхідно проводити пілінг шкіри обличчя. Він буде рятувати вашу шкіру від накопичилася бруду. Для цього, як правило використовують професійні скраби для обличчя. Але слід пам’ятати про те, що скрабом не можна користуватися під час будь-яких запальних процесів.

4. Раз на тиждень необхідно робити спеціальні очисні маски для обличчя. Для цього, в основному використовують глиняні маски або спеціальні маски у вигляді плівок, які глибоко очищають пори обличчя.

5. Також жирну шкіру необхідно періодично живити. Для цього використовують спеціальні сироватки та олії. Також можна використовувати жирні креми, які наносяться на ніч. Живити жирну шкіру обличчя необхідно для того, щоб вона збагачувалася вітамінами.

Вибирайте для догляду за жирною шкірою професійну косметику.