Косметичні засоби для укладання бороди і вусів

Все більше чоловіків використовують засоби для укладання бороди, щоб підтримувати її в ідеальному стані. Якими ж засобами краще скористатися і як правильно доглядати за бородою і вусами ми розглянемо в цій статті.

care-of-the-beard-1

Правила догляду за бородою

Основний засіб догляду за бородою і вусами, це звичайно хороший шампунь і гребінець. Мити бороду бажано щодня через те, що частинки їжі можуть застрявати у волоссі. Можна мити бороду одночасно з волоссям голови. Крім того, якщо ви відростили шикарну бороду і дуже її цінуєте — придбайте спеціальний шампунь для бороди.

Після того як ви вимили бороду, промокніть її рушником і добре розчешіть. Розчісувати краще вологе волосся, у напрямку росту щетини. Користуйтеся не тільки дрібним гребінцем, але і масажною щіткою.

Спеціальні засоби для укладання бороди і вусів

Існують спеціальні засоби для укладання бороди і вусів. З їх допомогою можна добитися різних результатів. Укладальні засоби для бороди діляться на олії, гелі та віск. Кожен з цих засобів створено для вирішення певних проблем. Наприклад, для додання волоссю блиску і зволоження шкіри користуйтеся спеціальними оліями для бороди і вусів. Багато виробників випускають такий вид продукції. Можна самостійно придбати якісні олії і зробити з них суміш. Тільки обов’язково враховуйте, що вони повинні бути холодного віджиму.

Найкращий засіб для укладання бороди і додання їй ідеальної форми — це спеціальний віск. Він створений спеціально для цих цілей, тому що на обличчі волосся більш жорстке і неслухняне і звичайні засоби для волосся можуть з ними не впоратися.

Зараз, коли борода і вуса є атрибутом все більшого числа чоловіків, багато виробників випускають цілі лінії косметичних продуктів для догляду за ними.

Як ми бачимо існує досить багато засобів для шанувальників бороди, вам залишається тільки вибрати відповідний для вас засіб, і звичайно, не лінуватися ретельно доглядати за рослинністю на обличчі.