Корсети для спини: в чому їх користь?

Сьогодні у продажу досить часто можна побачити корсети для спини. У чому їх користь, для чого їх необхідно використовувати? Для відповіді необхідно згадати будову хребта. Сегменти L 3-5 і S-1 покликані утримувати голову, тулуб і руки у вертикальному і похилому положеннях під час ходьби або стану спокою, тому найбільше навантаження припадає саме на ці сегменти. Якщо людина відчуває надмірно сильні навантаження, то вона може відчувати біль у поперековому відділі. Крім загального дискомфорту це може стати причиною різних хворобливих станів, в тому числі асептичного запалення. Результатом може стати обмеження рухів.

B_504_backДля полегшення болю необхідно виключити навантаження на міжхребцевий суглоб під час вертикального положення, або в момент переходу з горизонтального положення у вертикальне. Крім цього, варто обов’язково уникати переохолодження, так як воно може посилити біль.

На допомогу таким пацієнтам вченими були створені спеціальні корсеты для спины, які служать для підтримки суглобів поперекового відділу. Відразу після початку їх використання пацієнти відзначають помітне полегшення.

Корсети для спини виготовляють з найсучасніших матеріалів. Такий виріб відрізняється анатомічною формою і мінімальною деформацією, що робить їх дуже комфортними для носіння. Корсети складаються з декількох деталей: основна і фіксуюча частини, гігієнічний і зігріваючий шар, а також супінатор. Під час використання цього виробу здійснюється підтримка хребетно-рухових сегментів і розподіл навантаження по всьому тілу. Таким чином, відбувається полегшення болю.

Також існують ортопедичні поясничные корсеты для людей, які страждають такими захворюваннями, як остеохондроз, остеопороз, радикуліт або спондильоз. Також ці корсети призначаються для реабілітації після травм.

Практично всі ортопедичні моделі виготовляються з бавовни, нейлону або еластану. Для регулювання обхвату по талії є спеціальна липучка.

Дуже популярні моделі корсетів для підтримки постави. Вони надають жорстку фіксацію суглобів грудного і поперекового відділів хребта і таким чином допомагають позбутися від болю в цих відділах і м’язових спазмів. Крім полегшення під час їх використання, такі корсети також сприяють створенню так званої м’язової пам’яті.

Хребет, а особливо поперек, під впливом навантажень схильні до різноманітних захворювань. Корсети будуть корисні великій групі населення: підліткам і людям похилого віку, спортсменам або тим, хто займається важкою фізичною працею. Корсети для спини служать для покращення самопочуття, дарують відчуття комфорту.