Корсет для виправлення постави: в чому його особливості?

В даний час багато школярів часто стикаються з проблемами зі спиною, оскільки з малих років, починаючи з першого класу, ходять до навчальних закладів з важкими рюкзаками за спиною. Це може істотно шкодити поставі і приводити до сколіозу, особливо якщо у звичайний час дитина нерівно сидить. Більше того, це призводить не тільки до некрасивого зовнішнього вигляду спини, а то і до болів, здавлення внутрішніх органів та інших проблем. Тому вирішувати дане питання необхідно швидко і повноцінно, в чому активно допомагають спеціальні вироби, наприклад, корсет для лікування сколіозу.
products.11022.1.b (1)Використовувати такі пристосування можна при порушеннях постави, проблемам зі спиною через кифоз, артроз і, звичайно, сколіоз. Застосовується атрибут незалежно від статі і з комфортом кріпиться на тілі. Таке пристосування гарантує запобігання різним викривленням, а при регулярному носінні дозволяє позбутися від дискомфортних відчуттів в спині або грудях. Його також можна застосовувати в простіших випадках, коли просто хочеться домогтися кращої постави або поліпшити м’язи грудної клітки.

Якісний коригуючий корсет при сколіозі виготовляється з бавовняних лямок, які надягають на плечі і зручно носяться завдяки своїй широті і здатності розтягуватися. Пристосування м’яко облягає тіло і акуратно на нього впливає, так як в процесі носіння здійснюється натяг лямок, який призводить до послідовного витягнення хребта. Залежно від індивідуальних особливостей тіла можна коригувати параметри: силу фіксації лямок і те, як сильно вони натягуються. При цьому потрібно уникати сильного затягування корсета, так як дихання має бути легким і комфортним. Носити можна від 2 годин, роблячи аналогічні перерви. Строк носіння може бути визначений лікарем, тому ніяких проблем тут не буде.

Придбання спеціалізованих виробів таких, як корсет для виправлення сколіозу, можливе тільки в місцях, де заздалегідь гарантується висока якість, безпека, надійність і цілісність товарів. Тому зробити це сьогодні можна у спеціальному магазині медичної техніки або на сайті спеціалізованого інтернет-магазину. Вибирайте якісну продукцію за доступними для себе цінами.