Корпусні меблі: особливості та переваги

Шифоньєри, стінки і гарнітури старого зразка мали вигляд єдиної цілісної конструкції, яку складно було переміщати по приміщенню. Це створювало певну незручність при облаштуванні інтер’єру. Фахівці меблевики задумалися над цією проблемою і створили т.зв. корпусна мебель брв на http://koronamebel.kiev.ua/ або, як її ще називають, «модульні меблі».

В принципі, особливої ​​різниці між назвами немає. Головне, що такі вироби відносяться до тих видів меблів, які встановлюються уздовж стін.

Плюси корпусних (модульних) меблів

Основним плюсом корпусних меблів є її розділена конструкція.

Розділена, бо корпусний гарнітур, стінка або, якщо хочете, бібліотека складається з декількох модулів. Їх можна легко поміняти місцями і тим самим змінити всю конструкцію. Погодьтеся, дуже зручно! Зручно при переплануванні житла, при транспортуванні вироби або, скажімо, при його ремонті. Так, тепер одна зламана деталь або елемент одного модуля не псує всю конструкцію. Тепер поламану частину можна легко замінити новою, не розбираючи весь гарнітур.

У корпусних меблів ви можете розташовувати відділи так, як вам хочеться.

Телевізор може перебувати в центрі або збоку, а книги зверху чи знизу. Радує також те, що корпусні меблі доступна. Цей плюс пояснюється використанням штучних, але екологічно чистих і зносостійких матеріалів. Зверху ж фасад покритий шпоном або ламінуючою покриттям. Обидва види прекрасно імітують текстуру будь-якого природного матеріалу, будь це камінь або, наприклад, дерево. Додайте до цього той факт, що порід дуже багато, і ми отримуємо воістину широкий асортимент корпусних меблів.

Корпусні меблі на замовлення

Нагадаємо, що зараз у багатьох меблевих салонах діє послуга «меблі на замовлення». При ній ви примножуєте шанси отримати оригінальний виріб: меблевики, які працюють з послугою «меблі на замовлення», раді допомогти вирішити будь-який задум, запровадити різні декоруючі і фурнітури пристрою. Послуга «меблі на замовлення» також допомагає дещо прибрати і, тим самим, знизити вартість виробу.

В цілому корпусні меблі, будь вона навіть зроблена не на замовлення, а випущена заводськими серіями, і так хороша. Хороша, тому що вона дуже і дуже універсальна!