Корпоративні подарунки для шефа, колег та партнерів: оригінальні ідеї, що дарувати співробітникам та клієнтам на Новий рік 2022

Привітати з новорічними святами співробітників та замовників важливо не лише задля дотримання ввічливості, а й для підтримки гарної репутації фірми. Пропонуємо добірку цікавих ідей подарунків на Новий рік, які можна вручити колегам на святковому корпоративі, колекцію стильних новорічних презентів для начальства та керівників відділів, а також ділові сувеніри з можливістю брендування для бізнес-партнерів та клієнтів компанії.

Подарунки керівнику на Новий рік

Новорічний подарунок шефу, обрати який можна на сайті https://novogodnie-podarki.com.ua/products/category/korporativnye-novogodnie-podarki, може бути статусним, оригінальним чи веселим – головне, щоб він відповідав формі взаємин, прийнятій у вашій компанії. Виберіть керівнику стильний сувенір, пов’язаний з професією, якісний набір офісних аксесуарів або канцелярського приладдя, яке знадобиться йому в роботі. Хорошим варіантом буде тематичний новорічний презент: комплект дизайнерських ялинкових прикрас або колекційна статуетка у вигляді символу наступного року. Віддаєте перевагу більш оригінальним ідеям? Замовте начальнику картину по фото в історичному образі, іменний журнал або фігурку, що має портретну схожість із одержувачем подарунка. Універсальним подарунком стане набір новорічних солодощів, кави та чаю елітних сортів чи подарунковий сертифікат на враження.

Подарунки колегам на Новий рік

Цікава ідея для новорічного корпоративу – влаштувати на святі церемонію нагородження за підсумками року, що минає, і відзначити досягнення кожного співробітника фірми персональною нагородою за особливі заслуги. Ще один добрий варіант – подарувати колегам оригінальні новорічні подарункові набори, які будуть оформлені в одному стилі. А можна вибрати як новорічні подарунки незвичайні келихи, винне приладдя або аксесуари для святкового столу – вони неодноразово знадобляться під час новорічних канікул. Якщо бюджет обмежений, а привітати потрібно багатьох – віддайте перевагу недорогим, але приємним новорічним сюрпризам: коробці печива з добрими прогнозами, запашному меду чи чаю в подарунковій упаковці.

Подарунки клієнтам на Новий рік

Клієнтам на Новий рік добре підійдуть невеликі приємні сувеніри, які асоціюватимуться у них з вашою фірмою: шоколадні листівки, кульки на ялинку з гарними ілюстраціями, що стосуються вашого бізнесу, брелоки для ключів або канцелярське приладдя, прикрашене логотипом компанії.

Подарунки бізнес-партнерам на Новий рік

Партнерам по бізнесу дуже приємно отримати на Новий рік не просто формальні презенти, передбачені етикою, а персональні подарунки, підготовлені спеціально для них. Реалізувати таку ідею нескладно – нанесіть гравіювання на ділові аксесуари, надрукуйте невеликий вітальний текст на упаковці новорічного подарункового набору або доповніть іменною листівкою з привітанням.